Filter
Magisterskie
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Po ukończeniu licencjat, wielu studentów zdecyduje się na udział w programie głównym. Ten typ poświadczeń może zwiększyć szanse na rynku pracy i dostarczyć wiedzę niezbędną, aby mieć udaną karierę.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Działalność wydawnicza

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)

Edycja Master - Master Edition szczerze odtwarza proces redakcyjny. Hiszpania jest czwartym największym wydawcą na świecie o rocznej wielkości produkcji ponad 60.000 tytu ... [+]

Mistrz w Publishing

Master Edition szczerze odtwarza proces redakcyjny

&nbsp

Hiszpania jest czwartym największym wydawcą na świecie o rocznej wielkości produkcji ponad 60.000 tytułów. Nie ankietowanych ponad 3000 wydawców. Pomimo wagi tego przemysłu kulturalnego i jego ogromnym potencjałem, szkolenia dotąd samoukiem, nabytych w ramach wykonywania zawodu.

&nbsp

Nasze Business School oferuje Mistrza w publikacji online z bardzo praktyczny program oparty na Masters Santillana Szkolenia i znany:

&nbsp

Uznaje się za najlepszy program sekcji litery wyświetlone według Światowej. Posiadają najwyższy prestiż i uznanie w branży wydawniczej. Bądź najlepszy sposób dostępu do branży wydawniczej. Czy najnowsze materiały, które zostały opracowane przez najlepszych specjalistów z wiodących firm w sektorze i prestiżu. Zapewnić uczniowi możliwość rozwijania projektu w całości, od rejestracji spółki do ostatecznego utworzenia katalogu oraz rachunku zysków i strat. Zakładając, że prawdziwe doświadczenie zawodowe w branży wydawniczej od książki, która jest publikowana w wersji master jest najlepszy list do ucznia. Czy wśród jej absolwentów do ponad 500 publikacji profesjonalistów, którzy zostali przeszkoleni w ośmiu połączeń, z których część powstała sukces wydawców. ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
17 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku