Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Biznes sportu

Tytuł magistra zdobywa się poprzez ukończenie studiów podyplomowych w wybranej przez studenta dziedzinie. Często kończące się do dwóch lat na ukończenie, studenci mogą ukończyć z zaawansowanymi umiejętnościami analitycznymi i umiejętnością podejmowania trudnych projektów i rozwiązywania złożonych problemów.

Co to jest Master in Sport Business? Ponieważ działalność sportowa staje się jeszcze bardziej profesjonalna, zaawansowane programy zarządzania sportem rozwijają następną generację liderów branży sportowej. Absolwenci mogą stać się dobrze zorientowani w ekonomii sportu, czy to z perspektywy graczy, drużyn, lig, stowarzyszeń amatorskich czy organów zarządzających. Zajęcia mogą również obejmować wieloaspektowe krótkoterminowe i długotrwałe efekty rozwoju sportu o wysokiej wydajności i konkurencji, a także problemy zdrowotne, fitness i bezpieczeństwo dla sportowców na każdym poziomie.

Absolwenci z tytułem magistra w dziedzinie sportu mogą nauczyć się wybitnych umiejętności zarządzania czasem, które mogą być przydatne zarówno osobiście, jak i profesjonalnie. Mogą również nauczyć się dobrze funkcjonować pod presją i pracować efektywnie w sytuacjach stresowych.

Przyszli studenci powinni badać opcje przy wyborze na studia magisterskie. Koszty mogą się różnić w zależności od uniwersytetu i jego lokalizacji, czasu potrzebnego na ukończenie programu oraz tego, czy program jest dostarczany online, czy osobiście.

Ponieważ popularność sportu rośnie na arenie międzynarodowej, specjaliści od zarządzania sportem z zaawansowanymi stopniami mogą być bardzo poszukiwani. Tytuł magistra może przygotować studentów na stanowiska kierownicze i na stanowiskach kierowniczych z profesjonalnymi zespołami lub ligami męskimi i kobiecymi, kolegialnymi programami sportowymi, amatorskimi krajowymi lub międzynarodowymi stowarzyszeniami sportowymi lub organami zarządzającymi sportem. Absolwenci mogą również zdecydować się na karierę jako kierownicy ośrodków sportowych, koordynatorzy imprez sportowych, dyrektorzy marketingu sportowego, przedstawiciele zawodników, oficjalnie licencjonowani menedżerowie produktu lub urzędnicy ds. Zgodności sportowej.

Uczniowie mogą zamienić swoją pasję do sportu w udaną karierę w Master of Business Sport. Zajęcia online mogą oferować większą elastyczność i dostęp do międzynarodowych treści kursów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Magister w zarządzaniu e-sportem

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Online 1 rok October 2019 Hiszpania Valencia

Branża gier wideo umiejscowiona jest rok po roku, jako jedna z głównych i najbardziej płodnych, dzięki dochodom, wzrostowi i możliwościom. W ramach tego ekosystemu powstała równoległa branża, eSport. Dostosowują gry wideo do profesjonalnej konkurencji. [+]

Dostępne są opcje stypendiów i pomocy

Branża gier wideo umiejscowiona jest rok po roku, jako jedna z głównych i najbardziej płodnych, dzięki dochodom, wzrostowi i możliwościom. W ramach tego ekosystemu powstała równoległa branża, eSport. Dostosowują gry wideo do profesjonalnej konkurencji.

Definicja programu

Stopień magistra jest innowacyjnym programem, którego głównym celem jest poprawa przygotowania i wiedzy studentów, którzy stoją przed jedną z branż o większej liczbie projekcji. Program chce: szkolić profesjonalistów i firmy w sektorze oraz studentów i specjalistów z innych dziedzin.

Co sprawia, że ​​ten mistrz jest wyjątkowy?Pionierska treść z tematów takich jak modele biznesowe lub zarządzanie klubem.Docenciaonline: zajęcia na żywo i dostępne na platformie dla ucznia.Egzaminy i obrona TFM przez Internet.Sprawa wielodyscyplinarna: marketing, wydarzenia, biznes lub legalny.Klasztor utworzony przez specjalistów branży eSports, pracujących w firmach takich jak Razer, 3D czy Blinkfire.Temario wyjaśnił prawdziwe sprawy klasztoru.Profesjonalne wyjazdy... [-]

Magister zarządzania sportowych on-line

Johan Cruyff Institute
Online W niepełnym wymiarze czasu 13 miesięcy February 2019 Hiszpania Barcelona

Głównym celem Mistrza w Sport Management jest przygotowanie do korzystania z narzędzi zarządzania pomagające rozpoznać możliwości biznesowych, opracowanie strategii, przewidywanie zmian, optymalizacji zasobów i analizować informacje rozważnie, bez przeszkód czasie lub miejscu i dostosowanie tempa nauki do indywidualnego obciążenia i dostępności. [+]

WPROWADZENIE

Głównym celem Magister zarządzania Sport jest, aby szkolić się w użyciu narzędzia do zarządzania, które pomogą Ci rozpoznać możliwości biznesowych, opracowanie strategii, przewidywanie zmian, optymalizacji zasobów i analizować informacje rozważnie, bez przeszkód w czasie i miejscu i dostosowanie tempa pracy do indywidualnego obciążenia i dostępności.

Warunki przyjęcia Posiadać stopień, dyplom licencjata lub równoważny. Mają 3-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania sportowego. Opracowaliśmy karierę jako zawodowy sportowiec. MODALNOŚĆ

Online. Dostępne również na terenie kampusu w Barcelonie (w języku hiszpańskim), Amsterdamie (w języku angielskim), a także mieszane (częściowo na terenie kampusu w Barcelonie i on-line).... [-]


Master of Professional Studies w zarządzaniu przemysłem sportowym

Georgetown University Online
Online W niepełnym wymiarze czasu 2 lat August 2019 Stany Zjednoczone Georgetown

Uznany za jeden z najlepszych programów na świecie, Master of Professional Studies w Sports Industry Management Georgetown University jest dostępny w formacie online. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących, zapewnia studentom zarządzanie biznesem i umiejętności przywódcze potrzebne do rozpoczęcia udanej i wpływowej kariery w branży sportowej. [+]

Uznany za jeden z najlepszych programów na świecie, Master of Professional Studies w Sports Industry Management Georgetown University jest dostępny w formacie online. Program ten, oferowany przez Szkołę Studiów Kontynuujących, zapewnia studentom zarządzanie biznesem i umiejętności przywódcze potrzebne do rozpoczęcia udanej i wpływowej kariery w branży sportowej.

Ten w pełni akredytowany program dla absolwentów składa się z wydziału wybitnych praktyków branżowych, którzy oferują godne uwagi ekspertyzy dla każdego kursu i dostarczają praktyczny i zastosowany model uczenia się oparty na zasadach odpowiedzialności, etyki i usług.

Jako absolwenci internetowego programu Sports Industry Management studenci będą mieli wszechstronne zrozumienie branży sportowej w obszarach obejmujących etykę stosowaną, przywództwo, myślenie krytyczne i analityczne, wiedzę i odpowiedzialność biznesu sportowego, komunikację, planowanie strategiczne, pracę zespołową i dynamikę grupy , globalne perspektywy oraz zarządzanie i wdrażanie projektów. Oprócz tych obszarów, globalne podejście do programu przygotowuje studentów do wykonywania wielu stanowisk w branży przez organizacje, które obejmują:... [-]