Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Architektura

magistra są programy szkolne, które są dostępne w osobę, online, lub za pośrednictwem programów nauczania na odległość z wielu wyższych uczelni. Zarabianie ten zaawansowany stopień może pozwolić studentom na zdobycie większego zrozumienia i zwiększenie doświadczenia zawodowego w obszarze ich zainteresowania.

Architektura to proces projektowania i planowania przestrzeni lub budowy zgodnie z zestawem estetycznych, społecznych i środowiskowych wytycznych. Z tego powodu, architektura jest często podzielona na kategorie w zależności od stylu nadrzędnym.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej

MA Wnętrz

Interactive Design Institute
Online W niepełnym wymiarze czasu October 2017 Wielka Brytania Wielka Brytania (UK) online

MA Interior Design Oczywiście z Uniwersytetu w Hertfordshire, nauczał on-line przez IDI, daje doskonałą okazję, aby poprawić swoje szanse na budynku udanej kariery w branży projektowania wnętrz, albo [+]

. Oczywiście MA Interior Design daje możliwość znacznie poprawić swoje szanse na pracę w kierunku udanej kariery w projektowaniu wnętrz i / lub branży architektury wnętrz, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą. Można zdobyć cenną wiedzę pogłębioną o projektowaniu wnętrz w kontekście międzynarodowym. Magistra poziom kwalifikacji będzie również wyróżniać się w CV i będzie może okazać się potencjalnym pracodawcom, że masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces. Oczywiście MA Interior Design dostarczany jest w 100% on-line przez IDI i jest w pełni akredytowany przez University of Hertfordshire, jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Certyfikat stopnia będzie z uczelni bez wzmianki o kształcenie na odległość. Studia z IDI, będzie zachęcać do przekraczać granice i eksperymentować z praktyką. To pozwoli Ci umieścić razem imponujący portfel z kierunkiem jeden do jednego z naszych i zajęć specjalistycznych przedmiotem wychowawców. Praca w pełni on-line, będzie również zachęcać do korzystania z badań IDI na stronie internetowej online, IDI-Study, pracować indywidualnie w czasach, które odpowiadają Ci. Co to dotyczy kursu? Oczywiście MA Interior Design skupia się na międzynarodowym projekcie ze szczególnym naciskiem na architekturę wnętrz. Będziesz rozważyć wnętrza ciągu kontekście sztuki i praktyki projektowania w ogóle, a jako istotne dla własnej praktyki indywidualnej i odsetek. Twoje nauczyciele będą ściśle poprowadzi Cię przez całe studia pozwalają na: Poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności i wiedzę poprzez zaangażowanie z technikami, które są nowe dla Ciebie i metodami i środkami nie jesteś zaznajomiony z Opracowanie przedsiębiorcze podejście do praktyki i wykazać profesjonalizm w trakcie studiów i później Doskonalić umiejętności... [-]