ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Tytuł magistra jest podyplomowy program studiów, który zapewnia studentom pogłębionej i edukacji wysoce wyspecjalizowanego w wybranej dziedzinie. Otrzymanie tego stopnia może poprawić perspektywy pracy dla absolwentów przez rafinację wiedzę i doświadczenie mają w swoim wybranej dziedzinie.

Archeologia jest nauką o kulturze i historii minionych cywilizacji poprzez struktury i artefaktów pozostawionych, takich jak pozostałości fizycznych, dzieła sztuki, narzędzi i przedmiotów religijnych. Szczególny okres czasu, to region świata lub specyficzny rodzaj społeczeństwa często będzie student 's ostrości.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

3 Wyniki z Archeologia Filter

Mistrz sztuki w archeologii klasycznej

Unitelma Sapienza
MA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Online

Stopień magistra w dziedzinie archeologii klasycznej stanowi doskonałą innowację wśród kursów uniwersyteckich we Włoszech. Słynne studia w Archeologii Uniwersytetu Rzymskiego ...

Czytaj więcej

Magister Studiów Archeologicznych

University of the Highlands and Islands
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Badania archeologiczne MLitt pozwolą Ci krytycznie zająć się aktualnymi tematami i debatami w praktyce archeologicznej, teorii i metodzie.

Czytaj więcej

Master in Coastal and Maritime Society and Cultures

University of the Highlands and Islands
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

Morze często służyło jako autostrada dla ludzi mieszkających wzdłuż przyległych wybrzeży i na wyspach; takie społeczności często doświadczyły bliższych związków ze sobą niż z ...

Czytaj więcej