Popularne Degrees Online Magister

Stopień mistrzem internetowego jest górny poziom, po studia licencjackie kwalifikacje jest przyznawane studentom zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie nauki lub dziedziny praktyki zawodowej. Dostarczenie wszystkich zalet tradycyjnego stopnia magistra, magistra internetowego oferuje dodatkowe korzyści, w tym szerokości i głębokości oferty kursów, elastyczność, wygoda i oszczędności. Od firmy do Biologii oraz energii do maszynowni, tam studiów mistrzem internetowego, który jest odpowiedni dla Ciebie - bez względu na dyscyplinę akademicką. Sztuki, nauki przyrodnicze, prawo, oraz studiów zawodowych, to tylko kilka kategorii magistra internetowego zawierających setki programów i obszary specjalizacji. Różnorodność różnych programów studiów magisterskich mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na studia najpopularniejszą magisterskich wymienionych poniżej.

Newly added Online Master Programs

William Woods University

Magister Administracji Opieki Zdrowotnej

Czerwiec 21, 2017
Przygotuj się do odgrywania roli lidera w rozwijaniu opieki zdrowotnej poprzez doświadczenie w praktyce i praktyczne ćwiczenia.

Lloyd's Maritime Academy

Certyfikat W Prawie Morskim I Umowach Morskich

Czerwiec 22, 2017
Zrozumienie umów regulacyjnych i handlowych w sektorze żeglugi morskiej. Opracuj swoją wiedzę na temat międzynarodowych ram prawnych i umownych, które stanowią podstawę przemysłu morskiego w ciągu 12 tygodni studiów w niepełnym wymiarze godzin.

HOFSTRA UNIVERSITY

Mba Strategiczne Zarządzanie Opieką Zdrowotną

Czerwiec 19, 2017
Stężenie Strategicznego Zarządzania Służbą Zdrowotną składa się z pięciu interdyscyplinarnych kursów skoncentrowanych na głównych obecnych praktykach i zaawansowanych strategiach w branży opieki zdrowotnej, które zapewnią Ci przewagę konkurencyjną, na którą musisz odnieść sukces we wszystkich organizacjach związanych z opieką zdrowotną.… [+] [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Stopnie Online Master 's