Popularne Degrees Online Magister

Stopień mistrzem internetowego jest górny poziom, po studia licencjackie kwalifikacje jest przyznawane studentom zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie nauki lub dziedziny praktyki zawodowej. Dostarczenie wszystkich zalet tradycyjnego stopnia magistra, magistra internetowego oferuje dodatkowe korzyści, w tym szerokości i głębokości oferty kursów, elastyczność, wygoda i oszczędności. Od firmy do Biologii oraz energii do maszynowni, tam studiów mistrzem internetowego, który jest odpowiedni dla Ciebie - bez względu na dyscyplinę akademicką. Sztuki, nauki przyrodnicze, prawo, oraz studiów zawodowych, to tylko kilka kategorii magistra internetowego zawierających setki programów i obszary specjalizacji. Różnorodność różnych programów studiów magisterskich mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na studia najpopularniejszą magisterskich wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy magisterskie online

University of Bath Online

Magister informatyki

Grudzień 10, 2018
Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu w Wielkiej Brytanii, posiadając tytuł magistra inżyniera informatyki na Uniwersytecie w Bath. Do 2022 r. Potrzeba ponad 500 000 ludzi, aby obsadzić stanowiska w trzech najwyżej wykwalifikowanych grupach na arenie cyfrowej. Uniwersytet w Bath zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest r… [+]ozwijanie elitarnych specjalistów z dziedziny informatyki, a nasz kurs oferuje szansę na podniesienie poziomu wiedzy i zmianę kariery, niezależnie od tego, czy chcesz zostać programistą, czy analitykiem technicznym. [-]

Western Carolina University

Magister w zarządzaniu projektami

Grudzień 10, 2018
W pełni akredytowany internetowy program Master of Project Management (MPM) w Western Carolina oferuje najwyższej jakości szkolenia dla absolwentów menedżerów projektów w połowie kariery, a także innych profesjonalistów, którzy aspirują do kariery w zarządzaniu lub zarządzaniu projektami.

Life Learning

Magister z dyplomem w biznesie, marketingu i zarządzaniu projektami

Listopad 29, 2018
Zostań udanym kierownikiem projektu! Life Learning we współpracy z niektórymi z najlepszych nauczycieli prezentuje "Master z dyplomem w biznesie, marketingu i zarządzaniu projektami", który nauczy Cię wszystkich umiejętności kierowniczych niezbędnych do pracy na wysokim poziomie w ramach zorganizowanych kontekstów biznesowych.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Stopnie Online Master 's