Popularne Degrees Online Magister

Stopień mistrzem internetowego jest górny poziom, po studia licencjackie kwalifikacje jest przyznawane studentom zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie nauki lub dziedziny praktyki zawodowej. Dostarczenie wszystkich zalet tradycyjnego stopnia magistra, magistra internetowego oferuje dodatkowe korzyści, w tym szerokości i głębokości oferty kursów, elastyczność, wygoda i oszczędności. Od firmy do Biologii oraz energii do maszynowni, tam studiów mistrzem internetowego, który jest odpowiedni dla Ciebie - bez względu na dyscyplinę akademicką. Sztuki, nauki przyrodnicze, prawo, oraz studiów zawodowych, to tylko kilka kategorii magistra internetowego zawierających setki programów i obszary specjalizacji. Różnorodność różnych programów studiów magisterskich mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na studia najpopularniejszą magisterskich wymienionych poniżej.

Nowo dodane programy magisterskie online

Robert Payne School of Hospitality and Tourism Management, San Diego State University

Magister W Hotelarstwie I Turystyce

Kwiecień 24, 2018
Program studiów magisterskich i turystycznych Uniwersytetu Stanowego w San Diego (HTM) to program rozwoju przywództwa przeznaczony dla zapracowanych profesjonalistów z całego świata, dostarczany on-line w małej klasie, z tygodniowymi spotkaniami w pięknym kampusie SDSU dla obu uruchom i zakończ program.

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

MSc / PgDip / PgCert W Global Food Security And Nutrition (nauka Online)

Kwiecień 21, 2018
Bezpieczeństwo żywnościowe dotyczy dostępności, dostępu i wykorzystania bezpiecznej, pożywnej i zrównoważonej żywności dla wszystkich, w szczególności grup znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej.

Escuela Española de Negocios Internacionales

Magister W Biznesie Międzynarodowym (MIB-E)

Kwiecień 20, 2018
Master Executive w biznesie międzynarodowym (handel zagraniczny, marketing globalny i internacjonalizacja) MIB-E (120 punktów ECTS, 17 edycja, e-learning) oferuje studentowi globalną wizję i praktyczne podejście do wszystkich powiązanych podmiotów do międzynarodowego biznesu.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Stopnie Online Master 's