Popularne Degrees Online Magister

Stopień mistrzem internetowego jest górny poziom, po studia licencjackie kwalifikacje jest przyznawane studentom zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie nauki lub dziedziny praktyki zawodowej. Dostarczenie wszystkich zalet tradycyjnego stopnia magistra, magistra internetowego oferuje dodatkowe korzyści, w tym szerokości i głębokości oferty kursów, elastyczność, wygoda i oszczędności. Od firmy do Biologii oraz energii do maszynowni, tam studiów mistrzem internetowego, który jest odpowiedni dla Ciebie - bez względu na dyscyplinę akademicką. Sztuki, nauki przyrodnicze, prawo, oraz studiów zawodowych, to tylko kilka kategorii magistra internetowego zawierających setki programów i obszary specjalizacji. Różnorodność różnych programów studiów magisterskich mogą być przytłaczające - don 't niech Cię zatrzymać! Rozpocznij wyszukiwanie patrząc na studia najpopularniejszą magisterskich wymienionych poniżej.

Newly added Online Master Programs

Natural Resources Institute - University of Greenwich

Msc Bezpieczeństwa Żywności E-learning I Zarządzanie Jakością

Kwiecień 28, 2017
Program e-learning Bezpieczeństwo i mgr Zarządzania Jakością Żywności skierowany jest do profesjonalistów pracujących w łańcuchu żywnościowym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę techniczną przemysłu są one pracujących.

London School of Business and Finance  (LSBF)

ACCA Online + MA Online

Kwiecień 27, 2017
Weź swoją karierę dalej, dodając zaawansowane umiejętności biznesowych MA do ACCA kwalifikacji. Z LSBF, można ukończyć MBA w zaledwie 1 dodatkowym modułem i dysertacji, po wybraniu magistra finansów i inwestycji (Rachunkowość i zarządzanie finansami) specjalizację tylko.

LaGrange College

Master Of Arts W Siłę I Klimatyzacji (online)

Kwiecień 24, 2017
Jeden i pół roku, w pełni on-line programu Master of Art koncentruje się na samej treści opartej na badaniach, co program MS, ale jest specjalnie zaprojektowany i dostosowany dla pełnoetatowych trenerów siłowych profesjonalny.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Stopnie Online Master 's