Mistrzem w giełdach i rynkach

Instituto Europeo de Posgrado - España

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Mistrzem w giełdach i rynkach

Instituto Europeo de Posgrado - España

Torby i Magister na rynkach finansowych

Magister w Giełdzie Papierów Wartościowych i Rynków Finansowych tworzą wysokiej klasy specjalistów w obszarze finansowym i gospodarczym, zwracając praktycznie niezbędne do prawidłowej analizy i narzędzia do zarządzania aktywami finansowymi. Celem jest dostarczenie wiedzy i narzędzi niezbędnych do uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z rynków finansowych, a szczególnie na giełdzie.

Double Degree Universidad Rey Juan Carlos

W porozumieniu z Europejskim Instytutem Graduate z Uniwersytetu Króla Juana Carlosa w Madrycie, Magister online na rynkach finansowych jest oferowany z podwójnym dyplomem obu instytucji o wysokim prestiżu w Hiszpanii i za granicą.

Dlaczego my?

Metodologia nauki online oparty jest na "metodzie case", klas wideo, sesje wirtualnych i ćwiczeń interaktywnych, zapewniając szkolenie praktyczne i uczestnictwo studentów, koncentruje się na rozwiązywaniu problemów, a nie tylko w pozyskiwanie wiedzy. Wydział jest tworzony przez profesorów i specjalistów w firmie z dużym doświadczeniem w ramach nauczania i uznanych prestiż. Dostosowane szkolenia Instytutu Europejskiego Absolwent, umożliwia codzienne monitorowanie studentów i stałe wsparcie od opiekunów poprzez tygodniowy harmonogram działań.

Bliskość i dostosowywanie

Styk studentów, nauczycieli i wychowawców, jest ciągła na platformie wirtualnej dla rozwoju programu. Uczniowie będą mieli:

 • Całkowita dostępność materiału 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Stawianie pytań o każdej porze dnia
 • Ciągła komunikacja za pośrednictwem forów dyskusyjnych

System oceny

Ocena programu jest przede wszystkim praktyczne, a opiera się na czterech aspektach:

 • Praktyczne ćwiczenia zaplanowane
 • Pracy indywidualnej i grupowej
 • Udział w zajęciach
 • Praca magisterska projektu

Proces Wstęp

Dla każdego połączenia jest następujący proces odprawy wykonywane, na podstawie selekcji uczniów do ograniczonych miejscach oferowanych:

 1. Doradcy IEP biznesowych informuje kandydata we wszystkich kwestiach związanych z programem i wymogów technologicznych i przyjmowania (warunki finansowania, stypendia, itp).
 2. Kandydat musi wypełnić "formularz zgłoszeniowy", która zostanie wysłana, i wysłać go do IPN wraz z następujących dokumentów:
 • Życiorys
<li>Titulaci&oacute;n Universitaria</li>

Po otrzymaniu dokumentacji, kandydat na rozmowie telefonicznej zostanie zwołane w celu zakończenia procesu oceny.

Komisji rekrutacyjnej rozwa&#380;y rekord iw ci&#261;gu oko&#322;o tygodnia otrzyma za&#347;wiadczenie o przyj&#281;ciu, kiedy w stanie, co daje miejsce do nauki programu.
Po otrzymaniu &#347;wiadectwa dopuszczenia, studenci b&#281;d&#261; sformalizowa&#263; ich rejestracji.

Stypendia naukowe / Stypendia

Instytut posiada program dotacji w wysokości do 35% kosztów czesnego. Dla każdego połączenia ograniczoną liczbę stypendiów na podstawie osobistej, zawodowej i gospodarczej sytuacji tych kandydatów są oferowane. Dla rozstrzygnięcia, rygorystyczne dalszych zgłoszeń o.

Finansowanie

Istnieją również specjalne warunki finansowania, promowana przez obie instytucje, w celu pomocy studentom założyć, koszt kursu za pośrednictwem systemu odroczonych płatności przez ratach miesięcznych wygodne i dostosowane do potrzeb studentów.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
14 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
5,719 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą