Magister online z zakresu sztucznej inteligencji

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Ten internetowy magister sztucznej inteligencji jest idealny, jeśli motywują Cię wyzwania i nieskończone możliwości rozwoju AI. Został zaprojektowany, aby dać specjalistom z dziedziny informatyki - jak również wiele innych dyscyplin - możliwość specjalizacji w AI i sprostania rosnącemu zapotrzebowaniu na ekspertów w tej ekscytującej, zorientowanej na przyszłość i szybko rozwijającej się specjalizacji.

Na czele ludzkiego postępu

W ostatnich latach sztuczna inteligencja jest znacznie ściślej związana z postępem człowieka i zmianami społecznymi. Wymaga nowych i potężnych algorytmów danych, aby zapewnić, że inteligentne maszyny będą współpracować z nami bliżej niż kiedykolwiek wcześniej.

AI rozwija się w szybkim tempie. Ma szerokie zastosowanie do różnych funkcji biznesowych, w tym marketingu i kształtowania polityki, finansów i opieki zdrowotnej. Ten magister online zajmuje się także etycznymi konsekwencjami rozwoju inteligencji maszyn i pokrewnymi kwestiami związanymi z przejrzystością i rozliczalnością. Są to czynniki, które wcześniej były pomijane przez wielu w pośpiechu, aby rozszerzyć możliwości technologii.

Dowiedz się więcej

Stwórz przyszłość w AI

Aby pomóc Ci skorzystać z szerokiej gamy przyszłych możliwości kariery, internetowy magister sztucznej inteligencji zawiera szeroki zakres praktycznych przedmiotów, takich jak programowanie, nauka danych i robotyka. Umożliwia to kompleksowe zrozumienie sztucznej inteligencji i jej zastosowania w realnym świecie.

Możesz zdecydować się na dwie specjalistyczne Pathways : jedna koncentruje się na sztucznej inteligencji w kontekście, a druga zgłębia techniczne aspekty sztucznej inteligencji. W rezultacie, niezależnie od tego, czy chcesz wypełnić lukę w umiejętnościach cyfrowych, czy też chcesz dowiedzieć się o najnowszych przełomach w sztucznej inteligencji, ten kurs rzuci wyzwanie twojemu myśleniu i zapewni narzędzia do zastosowania wiedzy w praktyce.

Ucz się więcej

Odpowiedz na największe wyzwania AI w University of Bath

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Czytaj więcej

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Pokaż mniej