Magister online w Business Analytics

Informacje ogólne

Opis programu

School of Management akredytowany przez EQUIS University of Bath zapewnia ten magister online z jednostkami prowadzonymi we współpracy z IBM i SAS.

Wykorzystaj dane i zwiększ swoją karierę

Wypełniając lukę między nauką o danych a zarządzaniem biznesem, MSc online Business Analytics zapewnia ci niezbędne umiejętności techniczne i wiedzę specjalistyczną, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Zdobędziesz umiejętności strategiczne, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, które są niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu, otwierając swoją karierę na szereg ekscytujących ról menedżerskich i doradczych analityków biznesowych.

Idealny dla pracujących profesjonalistów, ten w 100% internetowy kurs oferuje możliwość skupienia się zarówno na analizie danych, jak i decyzji. Jest to kluczem do zapewnienia przewagi konkurencyjnej w świecie, w którym dane są niezbędne do rozwiązania problemów w prawie każdej branży i miejscu pracy.

Dowiedz się więcej

Zamień dane w wgląd

Jedną rzeczą jest identyfikowanie i wydobywanie spostrzeżeń z niekończących się strumieni danych, ale zupełnie inną jest wykorzystanie dużych zbiorów danych jako praktycznego narzędzia do wprowadzania prawdziwych zmian. Mając silny nacisk na tworzenie i stosowanie danych, Business Analytics online MSc bada szereg jednostek, takich jak eksploracja danych, uczenie maszynowe i inteligencja biznesowa.

Zamiast skupiać się na spekulacyjnym podejmowaniu decyzji, Szkoła koncentruje się na matematycznej analizie nakazowej, pomagając ugruntować swoją pracę w prawdziwym świecie. Zdobędziesz cenną wiedzę uzupełniającą doświadczenie biznesowe, pomagającą stawić czoła codziennym wyzwaniom w wielu branżach.

School of Management zajmuje również 5 miejsce ze wszystkich brytyjskich kursów Business Analytics według QS Business Masters Rankings 2020. To daje pewność, że czas spędzony z University of Bath jest dobrze spędzony.

Ucz się więcej

Interaktywna nauka online

Nauczysz się za pomocą wciągających materiałów wideo i studiów przypadku, a także skorzystasz z bezpośredniej i regularnej komunikacji z innymi studentami i wykładowcami.

Internetowy MSc Business Analytics nie tylko pozwala na głębsze zrozumienie nauki o danych, ale zapewnia także wiedzę biznesową, umożliwiając wgląd w dane i przenoszenie kariery na wyższy poziom.

128874_128831_MSc_Brochure_2019-197sizeddown.jpg

Wymagania wstępne

  • Zazwyczaj powinieneś mieć licencjat pierwszej lub drugiej klasy z przedmiotu ilościowego. Ponadto potrzebujesz języka programowania ogólnego przeznaczenia.
  • Studenci zagraniczni: Kandydaci muszą mieć wynik IELTS 7,0 z nie mniej niż 6,5 w dowolnym paśmie.

Zwiększ swój potencjał zawodowy dzięki University of Bath

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Ostatnia aktualizacja Sty 2020

Informacje o uczelni

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Czytaj więcej

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Pokaż mniej