Zwiększ swoje szanse zawodowe i swoją pewność dzięki wiedzy z naszego MSc Business with Marketing . Ten zaawansowany program zapewni ci wszystkie umiejętności i umiejętności wymagane do rozwoju w prywatnej, publicznej i organizacji non-profit.

Biznes i marketing są cennymi dziedzinami wiedzy w nowoczesnych środowiskach biznesowych, a nasz mgr Business with Marketing przygotuje Cię do odgrywania głównej roli w wielu branżach.

Absolwenci tego programu będą mogli wykazać się wszechstronną dogłębną wiedzą na temat interakcji zarządzania i budowania zespołu w obszarach specjalizacji, zbadać i ocenić metody badań i umiejętności technologiczne i więcej.

W trakcie kursu będziesz również rozwijać szereg zaawansowanych umiejętności poznawczych, w tym krytycznego myślenia, analizy, oceny danych i wiele innych.

Ten innowacyjny program pozwala również specjalizować się w wielu kluczowych obszarach, które Cię interesują lub mogą przynieść korzyści Twojej konkretnej ścieżce kariery; obejmują one strategię biznesową, strategię marketingową

Program daje także możliwość podjęcia niezależnych badań i stworzenia raportu na temat badań i zarządzania w wysokości 40 kredytów.

Nauka i ocena

Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Nasz kurs MSc Business with Marketing obejmuje zarówno moduły obowiązkowe, jak i opcjonalne, dzięki czemu możesz dostosować zawartość kursu do swoich zainteresowań i aspiracji.

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Oceny dla MSc Biznes z Marketing opiera się na połączeniu pisemnej zajęć i pracy nad dysertacją lub indywidualnego projektu.

Jesteś w stanie zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy. Wierzymy, że ta przejrzystość daje ci informacje, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać kurs Mistrza. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że Twoja książka ocen jest zawsze aktualna
  • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich z tytułem Marketing otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły średniej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Bez względu na cel kariery, do którego dążysz, ten MSc Business with Marketing przygotuje Cię do zajęcia stanowiska wyższego szczebla w dowolnej liczbie prywatnych, publicznych i non-profit.

Umiejętności specyficzne dla danego przedmiotu i umiejętności, które możesz rozwijać, zwiększą Twoje zaufanie i pozwolą ci rozwijać się w niemal każdej branży.

Wymagania wstępne

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu do programu MSc Business with Marketing, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Studia licencjackie z zatwierdzonej instytucji równoważne dyplomowi brytyjskiego honoru lub odpowiedniej kwalifikacji zawodowej.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.5 lub równoważny. Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2. Otwórz trasę wprowadzania

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. W związku z tym, jeśli nie spełniasz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej otwartej trasy wejściowej.

Aby spełnić wymagania dotyczące trasy wstępnej dla naszego programu MSc Business with Marketing, musisz spełnić co najmniej następujące kryteria:

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe na poziomie wyższym.
  • Znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie odpowiadającym IELTS (Academic) 6.5.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się w naszym programie MSc Business with Marketing, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej w liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Koszt

Nasze opłaty są takie same dla wszystkich studentów, a każdy otrzyma 10% rabatu, jeśli opłaca czesne roczne lub opłatę za kurs z góry. Jeśli jesteś studentem zagranicznym, powinieneś sprawdzić, czy twój rząd zapewnia wsparcie finansowe dla zagranicznego studium.

Ceny są poddawane corocznej weryfikacji. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany opłat za kursy w celu odzwierciedlenia inflacji i zmian w dostępnym finansowaniu szkolnictwa wyższego. Jeśli płacisz czesne z góry, czesne nie zostanie podwyższone przed kolejną roczną wypłatą.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 37 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja Październik 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
10,906 GBP
Każdy, kto uiści opłatę roczną lub kursową z góry, otrzyma 10% zniżki.
Wg lokalizacji
Wg daty