Rozwijaj zaawansowane umiejętności biznesowe i finansowe, eksplorując najnowsze teorie i praktyki współczesnych środowisk biznesowych. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest praca na wyższym poziomie w prywatnej, publicznej lub organizacji non-profit, nasz mgr Business with Finance sprawi, że twoje CV będzie wyróżniać się z tłumu.

Opracuj szereg tematycznych i możliwych do przeniesienia umiejętności w naszym programie magisterskim Business and Management podyplomowym. Ten zaawansowany kurs obejmuje szeroki zakres trudnych i prowokujących do myślenia tematów, takich jak ekonomia dla menedżerów, podejmowanie decyzji finansowych, metody badawcze i wiele innych.

Program daje także możliwość podjęcia niezależnych badań i stworzenia raportu na temat badań i zarządzania w wysokości 40 kredytów.

Ten 100% kurs online opracowany i prowadzony przez ekspertów przedmiotowych nauczy Cię, jak badać i oceniać metody badawcze i umiejętności technologiczne w podejmowaniu skutecznych i etycznych decyzji dotyczących zarządzania, a także krytycznie analizować dogłębne i złożone kwestie dotyczące zarządzania, zarówno w sposób systematyczny, jak i innowacyjny. Będziesz także rozwijać umiejętność oceny zasad i podstaw teoretycznych zarządzania, strategii, marketingu, finansów, HRM i innych dyscyplin w ramach sektorów przemysłowych.

Dodatkowe moduły finansowe tego połączonego kursu pozwalają również na dalsze rozwijanie umiejętności, dając wiedzę na temat teorii zarządzania finansami, technik i modeli w kontekście organizacyjnym oraz zdolność oceny, w jaki sposób środowisko zarządzania finansami wpływa na strategiczną pozycję organizacji.

Nauka i ocena

Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Nasz kurs mgr Business with Finance obejmuje zarówno moduły obowiązkowe, jak i opcjonalne, dzięki czemu można dostosować treść kursu, tak aby lepiej pasował do jego zainteresowań i aspiracji.

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Oceny dla MSc Biznes z finansami opiera się na połączeniu pisemnych zajęć i pracy nad dysertacją lub indywidualnego projektu.

Jesteś w stanie zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy. Wierzymy, że ta przejrzystość daje ci informacje, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać kurs Mistrza. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że Twoja książka ocen jest zawsze aktualna
  • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich z finansami, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły wyższej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Osiągnięcie tego mgr Business with Finance zademonstruje swoją wiedzę i zaangażowanie dla przyszłych pracodawców. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść się do zarządzania lub szukasz zmiany kariery, ten MSc da ci umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w prawie każdej organizacji.

Szeroka gama umiejętności biznesowych i finansowych, które będziesz rozwijać, zostanie uzupełniona o umiejętności, które można wykorzystać w trakcie kursu. Należą do nich umiejętności krytycznego myślenia, badania, ocena strategii, umiejętności komunikacji i zbierania informacji, ale nie ograniczają się do nich.

Wymagania wstępne

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu do programu MSc Business with Finance, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Studia licencjackie z zatwierdzonej instytucji równoważne dyplomowi brytyjskiego honoru lub odpowiedniej kwalifikacji zawodowej.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.5 lub równoważny. Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2. Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. W związku z tym, jeśli nie spełniasz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej otwartej trasy wejściowej.

Aby spełnić wymagania dotyczące trasy otwartej dla naszego programu MSc Business with Finance, musisz spełnić co najmniej następujące kryteria:

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe na poziomie wyższym.
  • Znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie odpowiadającym IELTS (Academic) 6.5.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się w naszym programie MSc Business with Finance, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej w liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Koszt

Nasze opłaty są takie same dla wszystkich studentów, a każdy otrzyma 10% rabatu, jeśli opłaca czesne roczne lub opłatę za kurs z góry. Jeśli jesteś studentem zagranicznym, powinieneś sprawdzić, czy twój rząd zapewnia wsparcie finansowe dla zagranicznego studium.

Ceny są poddawane corocznej weryfikacji. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany opłat za kursy w celu odzwierciedlenia inflacji i zmian w dostępnym finansowaniu szkolnictwa wyższego. Jeśli płacisz czesne z góry, czesne nie zostanie podwyższone przed kolejną roczną wypłatą.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 37 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja Październik 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
10,906 GBP
Każdy, kto uiści opłatę roczną lub kursową z góry, otrzyma 10% zniżki.
Wg lokalizacji
Wg daty