Magister biznesu i zarządzania

Nasze studia magisterskie z zakresu biznesu i zarządzania oferują zaawansowane kwalifikacje, które mają na celu wyposażenie absolwentów w dogłębne zrozumienie współczesnych koncepcji i technik zarządzania. Kurs obejmuje podstawowy zestaw koncepcji i pomysłów na temat biznesu i zarządzania, które stanowią wyzwanie dla zrozumienia zagadnień podstawowych i współczesnych problemów w świecie korporacyjnym. Przygotuje cię do sprostania wyzwaniom związanym z zarządzaniem i pracą w różnych organizacjach, zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Zdobędziesz zaufanie w obszarach strategicznych, w tym w podejmowaniu decyzji finansowych, przywództwie w praktyce i zarządzaniu we wszystkich kulturach.

Po co studiować ten temat?

Studiowanie w celu uzyskania dyplomu magistra biznesu daje możliwość poszerzenia wiedzy przedmiotowej i wykorzystania umiejętności zdobytych w trakcie studiów licencjackich. Korzyści wykraczają poza poprawę twoich możliwości zarobkowych. Menedżerowie w dzisiejszej gospodarce opartej na wiedzy muszą być elastyczni i elastyczni z silnymi możliwościami analitycznymi. Badanie na poziomie magisterskim może przygotować Cię do tego wyzwania, a także zapewnić specjalistyczną wiedzę przedmiotową w obszarach takich jak rynki, finanse, klienci i operacje.

Jeśli nie studiowałeś wcześniej tytułu licencjata w zakresie biznesu lub przedmiotów pokrewnych, nasz kurs MSc Business and Management zapewni podstawy dla szeregu specjalistycznych karier, w tym marketingu, księgowości, zarządzania projektami i zasobów ludzkich.

Absolwenci studiów licencjackich poza biznesem ukończą pakiet do samodzielnej nauki przed rozpoczęciem pierwszego modułu poziomu 7. Materiały do ​​nauki i wsparcie dla nauczycieli pomogą ci dostosować się do wyzwań studiów podyplomowych i dostarczą ci narzędzi do rozwijania swoich umiejętności w nowym kierunku z pewnością.

Po rozpoczęciu kursu MSc Business and Management, rozpoczniesz program wprowadzający przed rozpoczęciem pierwszego modułu, który umożliwi ci zapoznanie się z naszą wirtualną platformą edukacyjną i zrozumie, czego będziesz oczekiwać od Ciebie podczas swoich studiów online.

Metody nauczania i styl

W przeciwieństwie do tradycyjnego środowiska uniwersyteckiego, nasz internetowy kurs magisterski wykorzystuje wirtualne środowisko nauczania. System jest zaprojektowany do śledzenia i zarządzania procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych, gdziekolwiek jesteś.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Studiowanie odbywa się w całości w trybie online, a program studiów może pasować do Twojej pracy i osobistych zobowiązań.

Będziesz wspierany przez cały program MSc Business and Management przez dedykowanego Doradcę Studentów i będziesz miał możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem.

Metody oceny

Nasz kurs MSc Business and Management obejmuje zarówno moduły obowiązkowe, jak i opcjonalne, dzięki czemu możesz dopasować zawartość kursu do swoich zainteresowań i aspiracji. Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Oceny dla MSc Business and Management będą oparte na połączeniu pisemnych zajęć i pracy nad pracą dyplomową lub indywidualnego projektu.

Pod koniec studiów przekażemy 3,500-4,500 propozycji badań, a następnie 13 000-15 000 raportów zarządzania słowami.

Będziesz mógł zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwoli ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy. Wierzymy, że ta przejrzystość daje ci informacje, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać kurs Mistrza. Osiągamy to poprzez:

 • wyraźne zaznaczanie swoich znaków w książce ocen, które można wyświetlić po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej;
 • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że książka ocen jest zawsze aktualna;
 • ocenianie pracy w całym module zamiast oczekiwania na egzaminy na koniec roku;
 • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia; i
 • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny.

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, używamy sprawdzonego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich z zakresu biznesu i zarządzania, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia studiów na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Miejsca docelowe kariery

Kwalifikacje podyplomowe to duże osiągnięcie i bardzo cenione przez pracodawców. Ostatnie badania pokazują, że absolwenci studiów wyższych częściej uzyskują pracę na poziomie zawodowym lub kierowniczym i rzadziej są bezrobotni. W przypadku niektórych zawodów kwalifikacja podyplomowa może być niezbędna, dla innych oferuje przewagę nad konkurencją.

Ponieważ firmy poszukują menedżerów biznesowych o najbardziej zaawansowanych umiejętnościach, aby reagować na zmiany w gospodarce i na rynku, stopień magistra w biznesie i zarządzaniu może zapewnić przewagę konkurencyjną, której potrzebujesz, aby awansować na wyższe stanowiska.

Specjalistyczna wiedza i zrozumienie, które zdobędziesz, może otworzyć satysfakcjonujące kariery w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, bankowości, ubezpieczeń, księgowości, finansów, marketingu, sprzedaży, handlu detalicznego i zasobów ludzkich. Będziesz również dobrze przygotowany do założenia własnej firmy lub pracy jako niezależny konsultant w przyszłości.

Wymagania wstępne

Mamy elastyczne wymagania wstępne, które uwzględniają zarówno twoje akademickie i zawodowe doświadczenie, jak i twoją motywację do prowadzenia kursu. Istnieją dwie drogi wejścia do naszego programu MSc Business and Management:

1 - Academic Entry Route

Aby spełnić wymagania dotyczące ścieżki wstępu do programu MSc Business and Management, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

 • Studia licencjackie z zatwierdzonej instytucji równoważne dyplomowi brytyjskiego honoru lub odpowiedniej kwalifikacji zawodowej.
 • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.5 lub równoważny.
 • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2 - Ścieżka wprowadzania doświadczenia zawodowego

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. Dlatego jeśli nie spełnisz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do programu Work Experience.

Aby spełnić wymagania dotyczące trasy zawodowej w ramach programu MSc Business and Management, należy spełnić co najmniej następujące kryteria:

 • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na poziomie wyższym.
 • Znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie odpowiadającym IELTS 6.5.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

Opcje płatności

Nasze opłaty są takie same dla wszystkich studentów, a każdy otrzyma 10% rabatu, jeśli opłaca czesne roczne lub opłatę za kurs z góry. Wielu absolwentów studiów podyplomowych, którzy są obywatelami Zjednoczonego Królestwa lub UE mieszkających w Anglii, może również ubiegać się o pożyczkę studencką zabezpieczoną przez rząd.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 37 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja Październik 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
24 semestry
Zaoczne
Cena
10,906 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa