Magister Administracji Publicznej

Seton Hall University Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Administracji Publicznej

Seton Hall University Online

O nas

Założony w 1856 roku Seton Hall jest jednym z wiodących uniwersytetów katolickich w kraju. Bogaty w historię Seton Hall jest również instytucją, która rośnie. US News plasuje nas wśród najlepszych uniwersytetów, aw ciągu zaledwie pięciu lat awansowaliśmy o 13 miejsc. Nasze granty badawcze wzrosły również o 75 procent w ciągu ostatnich pięciu lat, a 11 z naszych wydziałów otrzymało nagrody Fulbrighta w ciągu ostatnich trzech lat.

Dzięki programom online, takim jak nasz Master of Public Administration w Non-Profit Management, oferujemy intelektualnie trudne środowisko, rzeczywiste doświadczenia i kulturę optymizmu, która napędza wspaniałe umysły. Pielęgnujemy liderów, którzy dostosowują osobiste ambicje do głębokiego zaangażowania w dobro obywatelskie.


Akredytacja

Wszystkie programy Uniwersytetu Seton Hall są akredytowane regionalnie przez Stowarzyszenie Szkół i Szkół w Środkowych Państwach. Program Master of Public Administration w Non-Profit Management (MPA) jest również akredytowany przez Sieć Szkół Polityki Publicznej, Spraw i Administracji (NASPAA) i jest mapowany zgodnie z wytycznymi programu nauczania w Nonprofit Academic Centres Council (NACC). Dzięki temu absolwenci otrzymują edukację w zakresie usług publicznych zgodną ze standardami i potrzebami przemysłu.


Rankingi i nagrody

Seton Hall University i jego program MPA są uznawane w całym kraju ze względu na swoją doskonałość akademicką i wartość edukacyjną. Nasze ostatnie rankingi obejmują:

  • # 17 dla Non-Profit Management - US News
  • # 118 National Universities - US News
  • Jeden z najlepszych uniwersytetów w Ameryce - Forbes
  • Jeden z najlepszych szkół w kraju dla kobiet - najlepsze amerykańskie kolegia
  • Jeden z najlepszych szkół w kraju za pieniądze - CNNMoney
  • Jeden z amerykańskich uniwersytetów Best-Bang-for-the-Buck - Washington Monthly


opis programu

Internetowy MPA z Seton Hall University zapewnia studentom fundacji potrzebę przekształcenia teorii w praktykę jako lidera lub menedżera organizacji non-profit lub rządowych. Studenci będą rozwijać podstawowe umiejętności w zakresie przedsiębiorczości społecznej, przywództwa i zarządzania, relacji między zarządem a personelem, pozyskiwania funduszy, zarządzania wolontariatem i grantów. Ponadto uczniowie rozwijają praktyczne umiejętności zarządzania za pomocą projektu capstone practicum lub seminarium badawczego. Absolwenci studenci są gotowi dokonać pozytywnych zmian i ulepszyć społeczności.


Perspektywy kariery

Internetowy MPA przygotowuje absolwentów do umiejętności zarządzania i rozumienia administracji publicznej, której potrzebują do pełnienia ról w celu zarządzania niedochodowym, rządowym, społecznym, muzealnym, szkolnictwa wyższego lub opieki zdrowotnej. Reprezentatywne role tego stopnia przygotują studentów do włączenia dyrektora wykonawczego schroniska dla bezdomnych, dyrektora programowego organizacji pozarządowej, kierownika biznesowego lokalnej gminy, szefa sztabu ds. Senatora USA, kierownika miasta, analityka budżetowego, kierownika ds. Usług społecznych i społecznościowego oraz pozyskiwania funduszy menedżer. Aby ułatwić znalezienie pracy, każdy uczeń jest połączony z mentorem absolwenta, który może udzielić porady zawodowej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Seton Hall University Online

Ostatnia aktualizacja May 23, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
24 - 36 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Stany Zjednoczone - South Orange, New Jersey
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Stany Zjednoczone - South Orange, New Jersey
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą