Magister zarządzania zasobami ludzkimi

Informacje ogólne

Opis programu

Magister eksperci zarządzania zasobami ludzkim zdalnie i pociągi kadry kierowniczej w zakresie zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwent będzie w końcu osiągnąć i doświadczenie jako dyrektor zasobów ludzkich w firmie, centrum szkoleniowe, firmy konsultingowej lub nawet w administracji.

HRM

Magister zdalnie HR daje po wydziale nauk o zarządzaniu teoretycznej szkolenia na temat instrumentów i ludzkich modeli zarządzania zasobami i szkolenia na praktyczne studia przypadków, kwalifikacji zawodowych oraz modułów rozwoju osobistego.

Masters i Masters w HRM Wirtualnej Akademii Tunisie International, posiada wykształcenie specjalistyczne i międzynarodowej. Studenci zapoznają się z modułem HR systemów SAP ERP i mogą specjalizować się w przyszłych ekspertów, ale także z regularnie organizowanych seminariów z partnerami z Francji. IVU i jej partnerzy umożliwi absolwentom realizować DBA badawczego.

Ostatnia aktualizacja Sty 2017

Informacje o uczelni

L’Université Internationale Virtuelle (UIV) offre des formations à distance (appelées formations e-learning).

L’Université Internationale Virtuelle (UIV) offre des formations à distance (appelées formations e-learning). Pokaż mniej