Read the Official Description

Magister Zarządzania Łańcuchem Dostaw i Logistyki

Magister w zarządzaniu łańcuchem dostaw i logistyka daje wiedzę teoretyczną i praktyczną do wykonywania swoich zadań zawodowych związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw i działalności logistycznej. Jednym z ich procesów wartości dodanej i / lub które uważają za kluczowe, więc można zaprojektować, wdrożyć i utrzymywać strategiczny przegląd globalnego łańcucha dostaw.

Przemawiając dziś w logistyki i łańcucha dostaw wymaga koniecznie rozmawiać o globalnych organizacji, więc nie skupić się na jak zarządzanie zmianami i adaptacji postępu technologicznego oraz możliwości i potrzeby relacji i pracy w kontekście międzynarodowym szerszy. Ten absolwent logistyki i transportu Zarządzania uzyskać umiejętności potrzebne do prowadzenia transformacji tradycyjnych modeli biznesowych generowania nowych rynków, zrozumienie ich nowy dochód, zarządzania współpracę w czasie rzeczywistym i partnerstwa, a także wspieranie wprowadzania rozwiązań, które napędzają Wzrost firma.

Perspektywy kariery

Niektóre opcje kariery można wybrać się do, między innymi, są:

  • Dyrektor lub odpowiedzialne za: Zakupów, zaopatrzenie, planowanie popytu, produkcji, transportu, magazynowania, sprzedaży usług pocztowych, logistyki i łańcucha dostaw Manager.
  • Konsultant lub doradca w każdym zarządzania procesami łańcucha dostaw.

Cele Mistrza w Zarządzanie łańcuchem dostaw i logistyka

Jakie cele chce stać?

  • Zapewniamy kompleksowe spojrzenie na zarządzanie procesami biznesowymi, które tworzą łańcuch dostaw.
  • Kierować obszaru operacji i logistycznym działu lub związanej z nim z wizji obecnego umiejscowienia logistyki w zakresie najnowszych osiągnięć w dystrybucji sieci, konsumentów i dostawców, a także nowe sposoby zarządzania naszą sieć relacji i kanał.
  • Rozwój umiejętności i znajomość technik zarządzania najbardziej przydatne, zamieniając ludzi w ekspertów "menedżerów w zarządzaniu łańcuchem dostaw.
  • Opanowanie narzędzi decyzyjnych dla prawidłowego optymalizacji przepływów logistycznych.
  • Optymalizacji zarządzania obszarze od właściwego stosowania technologii informatycznych, co pozwala dać skuteczną odpowiedź na aktualne potrzeby w zakresie łańcucha dostaw i generowania wartości dodanej usług.
  • Wiedząc wyzwaniom globalnego zarządzania łańcuchem dostaw i najważniejszych rynkach międzynarodowych.
  • Zdając sobie sprawę z wagi zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw z otoczeniem.
  • Wiedząc, jak zarządzać łańcuchem dostaw w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie.

Wymagania Master of Supply Chain Management & Logistics

Podstawowym celem naszego procesu rekrutacji jest zapewnienie przydatności kandydatów. Wszyscy uczestnicy muszą uzyskać jak najwięcej z tego doświadczenia uczenia się, poprzez kontekst, w którym możliwe jest opracowanie długoterminowych relacji z kolegami z klasy, nauczycieli i absolwentów.

Są to etapy procesu przyjmowania: 1. Wymagania dotyczące przyjęcia w lutym. Wstęp 3. Personal Interview 4. List motywacyjny w maju. 6 Ocena Komisja Kwalifikacyjna. Immatrykulacja

Studiów magisterskich na kierunkach Zarządzanie łańcuchem dostaw i logistyka

Osoby, które pomyślnie przeszły ocenę programu i spełniają wymogi naukowe ustanowione przez UB, wykona UB (Uniwersytet w Barcelonie). Ponadto, wszystkie osoby, które przechodzą ocenę otrzyma stopień EAE Business School.

Aby uzyskać stopień UB trzeba mieć wykształcenie wyższe (dyplom lub stopień Inżynieria). Nieprzestrzeganie posiada wykształcenie wyższe, raz przeszły różnych ocen, dyplom uniwersytecki UB przedłużenia uzyskuje.

Magister Pomoc finansowa w Supply Chain Management & Logistics

OBS oferuje kandydatom program stypendialny wspierania kształcenia dla specjalistów, przedsiębiorców i menedżerów. Aby ubiegać się o jeden z tych dotacji, które finansują część programu, kandydaci muszą być dopuszczone do programu i spełniają określone wymagania.

Komisji rekrutacyjnej oraz Stypendium będzie oceniać adekwatność profilu i kariery kandydatów, powody podane w piśmie wniosku stypendialnego i zawodowych i akademickich zaleceń kandydata.

Program taught in:
Język hiszpański

See 19 more programs offered by OBS Business School »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Luty 2020
Duration
12 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,500 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Luty 2020