Przeczytaj oficjalny opis

Magister MBA Online jest dla Ciebie:

 • Zdobądź wiedzę niezbędną do zarządzania i kierunku różnych dyscyplin i technik niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizacji lub firmy.
 • Opracowanie, wdrożenie, monitorowanie strategii zarządzania przedsiębiorstwem na sukces.
 • Oceny i oceny przydatności strategii handlowych.
 • Analizować plan marketingowy spółki i podejmować decyzje odpowiednio na kanałach marketingowych zgodnie środowisku on-line, jak i międzynarodowym.
 • Wykonywanie analiz ekonomicznych i finansowych.
 • Znając prawidłowego przebiegu operacji zarządzania firmy.

MBA w Internecie jest skierowany do specjalistów i absolwentów z doświadczeniem zawodowym pracował w firmach takich jak kierowników średniego szczebla, którzy chcą poprawić swoją pozycję roboczą. Rzeczywistość pokazuje, że jeśli dziś masz magistra bardzo trudno znaleźć pracę lub poprawić na nim. Po magistra w zakresie zarządzania i administracji, ewolucja jest oczywiste. Funkcjonalny dyrektor MSP może stać się funkcjonalnym dyrektora generalnego lub dyrektora dużej firmy. W przypadku pozycji pośredniej takiego jak Product Manager można uzyskać stać marketing kierownika lub dyrektora lub kierownika MSP.

Stosując metodologię sprawy i Master in Business Administration (MBA) koncentruje się na dostarczaniu wiedzy i konsolidację na dwie grupy. Przedmioty podstawowe: marketingu, finansów i zasobów ludzkich; i krzyż: pozostałe obszary wiedzy i przede wszystkim koncentruje się w dziedzinie komunikacji.

Celem online MBA jest przygotowanie studentów do formułowania i wdrażania strategii dla osiągnięcia sukcesu w zarządzaniu przedsiębiorstwem wejściu każdego z obszarów firmy. Zarządzający sposób można ocenić plany marketingowe i odpowiednie kanały do ​​produktów lub usług na rynku; Czynności kontrolne i plany logistyczne; Systemy i technologie informacyjne; Zasobów ludzkich; oraz sytuacji ekonomicznej i finansowej. Ostatecznie dostarczenie wiedzy niezbędnej do skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem w każdym z aspektów organizacji.

Kermes przyłączyć się doświadczenie w nauczaniu MBA profesjonaliści z dużym doświadczeniem w zarządzaniu i administracji biznesu.

Metodologia i ocena

METODOLOGIA

Mamy zakotwiczone na pomysł, aby zaoferować niedrogie edukację każdemu, w każdej sytuacji. Z ponad 15-letnim doświadczeniem w szkoleniu staliśmy się międzynarodowym punktem odniesienia w edukacji online.

 • Metodologia Online: dostęp do programu z naszego wirtualnego kampusu. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • odległość Metodologia: Jeśli wolisz, otrzymać materiały szkoleniowe w formie książkowej.
 • Blended learning metodyka: Z zalet trybie on-line, w uzupełnieniu do uczestniczących w zajęciach.

Oferujemy blisko metodologii do studenta poprzez kluczowych punktów naszej metodologii:

 • Transmisje wirtualnych zajęć: Więc można je zobaczyć tylko z dostępem do Internetu. Słuchaj, pytania i dyskusja z nauczycielem za pośrednictwem interaktywnej platformy. Jeśli brakowało, czy chciałby zobaczyć jakiś kolejny, można uzyskać do nich dostęp od kampusu samego MFI.
 • Wirtualny Kampus: Zaloguj się, kiedy i gdzie chcesz do wszystkich treści edukacyjnych, z możliwością wizualizacji przez samo narzędzie lub pobrać w formacie PDF 2.0. Współpracę i interakcji z rówieśnikami i nauczycielami za pośrednictwem grup dyskusyjnych i forach dyskusyjnych i czatach. Odczyty, studia przypadków i praktycznych przypadków z możliwością testu samooceny.
 • Biblioteka Wirtualna: Zapraszamy na treści edukacyjne online więcej niż 9000 odniesień ponad 120 specjalistycznych i powiązanych ze światem wydawnictwa. Format wirtualnego pozwala na podświetlenie, dodawanie notatek lub zmianie sposobu wyświetlania tekstu, której misją jest propagowanie nauki.
 • Strażnik Nieograniczony: To ma poparcie opiekunami i nauczycielom dostęp do specjalistów z branży, z którymi do prowadzenia e-klasie korepetycji i skontaktować za pośrednictwem czatów, forów, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Jeśli jest to potrzebne można włączyć w twarz tutoriale w siedzibie MFW.
 • Masterclass Sieciowe: Istotnym elementem w świecie szkoleń są w sieci. W MFI zapewniamy można utkać swoją sieć z rówieśnikami i specjalistów poprzez zaproszenia na seminaria, okrągłe stoły, a także wszelkiego rodzaju bieżących wydarzeń.
 • Case Study: Każdy moduł jest rzutowany na praktyczne studium przypadku, prawdziwy i obecnej firmie Amadeus, która będzie badać swoje dane i okoliczności. Działa to z punktu widzenia każdego z materiałów, jak student studiuje, to pozwala na stworzenie ogólnego obrazu świata biznesu.

OCENA

Ciągła ocena, w trakcie MBA Online. Każdy moduł jest oceniany przez połączenie Review Online i rozwój studiów przypadków.

Uzyskanie stopnia końcowego magisterskich przez UCJC (Universidad Camilo José Cela) i MFW Business School, podlega przezwyciężaniu każdy moduł testy wymienione powyżej i prac rozwojowych do opanowania.

Perspektywy kariery

Pod koniec tego Mistrza MBA Online można wykonywania czynności:

 • Reżyser i dyrektor handlowy.
 • konsultant strategiczny w różnych obszarach firmy.
 • Dyrektor biznesowych, sprzedaży i marketingu.
 • Brand Manager / Brand Manager.
 • Odpowiedzialny za rozwój biznesu.
 • Product Manager.

Chcemy, aby nasi studenci do MIF nabyć językowej i języka potrzebnego do funkcjonowania w świecie zawodowym z kompetencji gwarancji.

Jednym ze sposobów, aby wykazać znajomość języków jest zdania egzaminów języki urzędowe. Dlatego z naszej dywizji wykonawczy Szkoła językowa MIF przygotować się do urzędowej certyfikacji egzaminów językowych University of Cambridge (PET, FCE, CAE i CPE).

Praca i praktyki gwarantowane

MFW Business School, poprzez swoją stronę internetową i praktyk zatrudnienia gwarantuje studentów MBA, staże w przedsiębiorstwach. warunki zapytania.

Wśród firm, które MFW utrzymuje umowy o współpracy edukacyjnych dla szkolenia w pracy, należą:

Partners113

Cena i stypendia

W MIF zaoferować naszym studentom doskonałe zaplecze płatności:

 • Grant w wysokości do 65%
 • Finansowania do 12 miesięcy bez odsetek lub interwencji banku (patrz warunki)
 • Online Sposób płatności: Gotówka (rabat 5%) / raty bez odsetek
 • Blended forma płatności: Gotówka (rabat 5%) / raty bez odsetek
 • Bonus za pośrednictwem Fundacji Trójstronnej
Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 39 więcej kursów w IMF Business School »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
12 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,400 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa