Read the Official Description

Magister Online - Doradztwo Finansowe

Magister finansowe pociągów doradztwa i przygotowuje uczniów w wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego rozwijania i działa skutecznie zintegrowane doradztwo finansowe i zarządzanie aktywami.

Jakie są cele programu?

Celem Mistrza w doradztwo finansowe jest zapewnienie kwalifikacji zawodowych do wykonywania obowiązków zarządu, zarządzania i doradztwa finansowego dla osób na bankowości osobistej i prywatnej, a każdy bank lub ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej funkcja, która obejmuje dostawę zintegrowanych usług doradztwa kapitałowy i finansowy.

Dlaczego my?

Metodologia Magister Online w doradztwo finansowe, mogą łączyć pracę i życie rodzinne z zawodowym i rozwoju szkolenia nabywają wiedzę z zakresu programu przez wielu scenariuszy, które rozgrywane są w ramach każdego przedmiotu, w którym rzeczywiste sytuacje związane z leczonego pacjenta których badano tak, że na pierwszym planie, ma praktyczne zastosowanie w pracy doradztwa finansowego.

Proces Wstęp

Proces dopuszczenia do Mistrza w doradztwo finansowe, ma na celu zapewnienie potrzeb szkoleniowych naszych uczniów, odpowiada wybranego programu.

Roczne sesje naukowe:

 • Styczeń
 • Marzec
 • Może
 • Październik

Dla każdego połączenia jest następujący proces odprawy wykonywane, na podstawie selekcji uczniów do ograniczonych miejscach oferowanych:

 1. Doradcy IEP biznesowych informuje kandydata we wszystkich kwestiach związanych z programem i wymogów technologicznych i przyjmowania (warunki finansowania, stypendia, itp).
 2. <li>Kandydat musi wype&#322;ni&#263; "formularz zg&#322;oszeniowy", kt&oacute;ra zostanie wys&#322;ana, i wys&#322;a&#263; go do IPN wraz z nast&#281;puj&#261;cych dokument&oacute;w:</li></ol><ul><li>&#379;yciorys</li>
  
 3. Titulación Universitaria
 4. Po otrzymaniu dokumentacji, kandydat na rozmowie telefonicznej zostanie zwołane w celu zakończenia procesu oceny.

  Komisji rekrutacyjnej rozwa&#380;y rekord iw ci&#261;gu oko&#322;o tygodnia otrzyma za&#347;wiadczenie o przyj&#281;ciu, kiedy w stanie, co daje miejsce do nauki programu.
  Po otrzymaniu &#347;wiadectwa dopuszczenia, studenci b&#281;d&#261; sformalizowa&#263; ich rejestracji.
  

  Cena: € 6.538

Program taught in:
Język hiszpański

See 12 more programs offered by Instituto Europeo de Posgrado »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
8 miesięcy
Zaoczne
Cena
6,538 EUR
Cena z 35% stypendium: 4.250 €
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa