Przeczytaj oficjalny opis

Język wykładowy: hiszpański

Master in Fashion Design jest skierowany do absolwentów i / lub absolwentów w dziedzinach związanych projektowania, architektury, inżynierii, ... wraz z odsetkami w rozwoju kariery w branży mody.

Program ten zapewni studentom wiedzy niezbędnej do zrozumienia i opanowania różnych etapów modny, począwszy od kreatywnego pomysłu sprzedać kolekcję. Będzie pracować na projektowaniu kolekcji dla mężczyzn, kobiet, dzieci i akcesoria (torby i buty).

W 20-tej edycji są częścią kadry nauczycieli prestiżu Belen Larruy (Guillermina Baeza), Josep Abril, Seila bez H, ... i innych, nie będąc tak znanych i odpowiedzialnych stanowisk w spółkach medialnych: Carmen Santamaria ładne rzeczy projektant; Francesca Tur, dyrektor kreatywny Trends TV; Antonio Morales, projektant firmy TOUS, itp..

Szkolenia w klasie zostaną uzupełnione wykładów i studiów przypadku na temat aktualnych zagadnień przez projektantów i przedsiębiorców. Program obejmuje wizyty w firmach i targów. Tak jak w przypadku wszystkich naszych programów magisterskich, studenci zainteresowani staż mogą ubiegać się i zrobić to w okresie szkolnym. I ukończył Master staną się częścią naszej karierze.

Program zaprojektowany zgodnie z wytycznymi Europejskiego Szkolnictwa Wyższego i odpowiada 60 punktom ECTS.

Cel:

Rozwijania twórczego i technicznego zdolności ucznia do uzyskania wiedzy do kolekcji mody, od jego początku do jego inscenizacji i realizacji na rynku.

Studenci będą uczyć się zaprojektować kolekcję, biorąc pod uwagę wszystkie elementy, niezbędne do umożliwienia mu dostępu do swojego celu, jak również strategie komunikacji i dystrybucji związane z nim.

Program prowadzony przez:
Język hiszpański

Zobacz 1 więcej kursów w FDModa - LCI Barcelona »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa