Read the Official Description

Magister doradztwo finansowe

Magister w Doradztwa Finansowego pociągów i przygotowuje studentów w wiedzę i umiejętności niezbędne, aby skutecznie rozwijać i działać skutecznie zintegrowane doradztwo finansowe i zarządzanie aktywami. Celem jest zapewnienie kwalifikacji zawodowych do wykonywania obowiązków zarządu, zarządzania i doradztwa finansowego dla osób na bankowości osobistej lub prywatnego, a każdy bank lub ubezpieczenia profesjonalna rola, która obejmuje dostawę zintegrowanego kapitału i usług w zakresie doradztwa finansowego.

Double Degree Universidad Rey Juan Carlos

W porozumieniu z Europejskim Instytutem Graduate z Uniwersytetu Króla Juana Carlosa w Madrycie, MBA General Management online oferowany jest z podwójnej stopniu z obu instytucji o wysokim prestiżu w Hiszpanii i za granicą.

Dlaczego my?

Metodologia Magister Online w doradztwo finansowe, mogą łączyć pracę i życie rodzinne z zawodowym i rozwoju szkolenia nabywają wiedzę z zakresu programu przez wielu scenariuszy, które rozgrywane są w ramach każdego przedmiotu, w którym rzeczywiste sytuacje związane z leczonego pacjenta których badano tak, że na pierwszym planie, ma praktyczne zastosowanie w pracy doradztwa finansowego.

Bliskość i dostosowywanie

Styk studentów, nauczycieli i wychowawców, jest ciągła na platformie wirtualnej dla rozwoju programu. Uczniowie będą mieli:

  • Całkowita dostępność materiału 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Stawianie pytań o każdej porze dnia
  • Ciągła komunikacja za pośrednictwem forów dyskusyjnych

System oceny

Ocena programu jest przede wszystkim praktyczne, a opiera się na czterech aspektach:

  • Praktyczne ćwiczenia zaplanowane
  • Pracy indywidualnej i grupowej
  • Udział w zajęciach
  • Praca magisterska projektu

Proces Wstęp

Dla każdego połączenia jest następujący proces odprawy wykonywane, na podstawie selekcji uczniów do ograniczonych miejscach oferowanych:

  1. Doradcy IEP biznesowych informuje kandydata we wszystkich kwestiach związanych z programem i wymogów technologicznych i przyjmowania (warunki finansowania, stypendia, itp).
  2. Kandydat musi wypełnić "formularz zgłoszeniowy", która zostanie wysłana, i wysłać go do IPN wraz z następujących dokumentów:
  • Życiorys
<li>Titulaci&oacute;n Universitaria</li>

Po otrzymaniu dokumentacji, kandydat na rozmowie telefonicznej zostanie zwołane w celu zakończenia procesu oceny.

Komisji rekrutacyjnej rozwa&#380;y rekord iw ci&#261;gu oko&#322;o tygodnia otrzyma za&#347;wiadczenie o przyj&#281;ciu, kiedy w stanie, co daje miejsce do nauki programu.
Po otrzymaniu &#347;wiadectwa dopuszczenia, studenci b&#281;d&#261; sformalizowa&#263; ich rejestracji.

Finansowanie

Istnieją również specjalne warunki finansowania, promowana przez obie instytucje, w celu pomocy studentom założyć, koszt kursu za pośrednictwem systemu odroczonych płatności przez ratach miesięcznych wygodne i dostosowane do potrzeb studentów.

Program taught in:
Język hiszpański

See 13 more programs offered by Instituto Europeo de Posgrado - España »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
8 miesięcy
Zaoczne
Cena
4,562 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019