Przeczytaj oficjalny opis

Dla przedsiębiorstw w XXI wieku jest istotne nie tylko w sieci, ale do tworzenia i utrzymania dobrej reputacji online, aby wzmocnić swój wizerunek. Szacuje się, że ponad 40% firm na świecie korzysta z mediów społecznych w celu przeprowadzenia badań rynku i zarządzać ich marek.

Jednak bardzo niewiele firm udało się ich strategii i mediów społecznościowych. W wyniku tego, że zaczęły włączenie pracy światowych ekspertów w zarządzaniu lub zarządców wspólnot wirtualnych społeczności. Jeśli firma dba o swoją reputację w Internecie potrzebuje opieki Community Manager, który będzie działał jako ambasador firmy w Internecie.

Celem niniejszego Master jest szkolenie specjalistów do korzystania z mediów i sieci społecznych jako narzędzie komunikacji i być w stanie określić, wdrażania, zarządzania i oceny społeczną media plan, który jest właściwie zintegrowany z planem strategicznym firmy.

CEREM nadaje zaawansowane szkolenia, utrzymanie wysokiego poziomu jakości poprzez doskonały zespół nauczycieli i wychowawców, którzy są aktywni profesjonaliści i specjaliści w swoich dziedzinach technicznych.

Ponad 175 tysięcy osób przeszło przez akredytowane szkoły, doskonałą jakość i praktyczność treści i systemu szkoleń, oferowanych w trybie online, przy użyciu najnowszych technologii e-learning.

Osoby, do których jest kierowana

Program ten skierowany jest do tych, którzy chcą:

  • Dostosowanie strategii na portalach społecznościowych z procesami komunikacji i marketingu firmy.
  • Środowiskach promują się zawodowo w marketingu online i komunikacji cyfrowej.
  • Zdobądź wiedzę i umiejętności w marketingu 2.0, duży występ w świecie biznesu i internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Metodologia

CEREM nadaje zaawansowane szkolenia, z najnowszych technologii e-learning i doskonały zespół nauczycieli i wychowawców, którzy są aktywni specjalizujących się w swoich dziedzinach technicznych.

Nasza metodologia Internecie tworzy środowisko, uczestniczącej aktywnego uczenia się i następnego, łączące elastyczność z wideo online, interaktywnych treści multimedialnych, nagrań wideo i wsparcie seminariów.

Interaktywność uczniów z nauczycielami i innymi uczniami, wsparcie i indywidualną obserwacji CEREM zrobić dobry wybór dla treningu.

Wirtualny kampus

W celu zapewnienia większej interaktywności programy szkolne i usprawnienia obsługi studentów nie włączone do naszej metodologii najnowsze środki techniczne.

Rewitalizacja treści programu, testy oceniające i konsultacje przeprowadzone przez kampus.

Studio

Study Materiał ma jasnego i spójnego brzmienia. To jest interaktywny, a jego nauka jest uzupełniony przez seminariów i konferencji wideo.

Studia przypadków są z zakresie doradztwa i zarządzania, dzięki czemu można w pełni wykorzystać praktyce możliwe.

Ćwiczenia

Tutoriale są dostarczane przez Virtual Campus i wsparcie z telefonu i żywych konsultacji. Możesz skontaktować się z nauczycieli przez e-mail, przez telefon i osobiście (będzie w siedzibie szkoły).

Wsparcie seminaria

Szkolenia online uzupełniają seminaria wsparcia, prowadzonych przez wykładowców z każdego kierunku studiów w jednym z budynków Szkoły. W ten sposób będziesz w fizycznym kontakcie z nauczycielami i innymi uczniami, które pomogą w procesie uczenia się.

Wideokonferencje

  • Bezpośredni udział uczniów poprzez czat, audio i wideo. - Grupa praktyczne przypadki. - Pizzarra. - Transfer plików w czasie rzeczywistym.

Obsługa mentoring

Szkoła posiada poradnię, aby pomóc studentom zastosować określoną część swojej wiedzy biznesowej i umiejętności nabytych.

Aby to zrobić, po zakończeniu programu, można kontynuować konsultacji nauczycieli na 6 miesięcy, aby pomóc w praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy.

Informacje akademicki

Czas trwania

Przewidywany czas trwania 6 miesięcy. Można jednak dowolnie rozszerzać do 6 miesięcy. Można również zmniejszyć czas. Master of Community Manager jest równoważne 750 godzin dydaktycznych.

Ocena

Aby uzyskać stopień magistra CEREM zobowiązanie do ciągłej oceny.

Finansowanie

Szkoła wspiera bezpośrednio termin płatności swoich programów bez udziału banków. Płatności mogą być dokonywane w ratach miesięcznych.

Nasze doświadczenie i duża liczba skierowań i absolwentów, w połączeniu z efektywnością i zręcznością stosowanej do usług oraz metod szkoleniowych, pozwala nam zaoferować bardzo konkurencyjne ceny z dobrej jakości.

Dotacje i szkolenia dotowane

Program ten jest finansowany przez Europejski Fundusz Społeczny Europeo.Si chcą poznać kwotę pieniężną, że firma ma wydać na szkolenia dotowanego mogą skontaktować się z naszym działem Informacji i Rekrutacji.

Praca

Wprowadzanie w świat pracy naszych studentów

Rola Wydziału Zatrudnienia Exchange CEREM jest oferowanie studentom otwarte drzwi do nowych możliwości zawodowych i udostępniać kandydatów przygotowane firmy do wdrażania wiedzy zdobytej.

Firmy współpracujące

Szkoła ma doskonałe relacje z wieloma firmami, które proszą dobrze wyszkolonych specjalistów. Całej naszej ponad 35 lat tysiące firm powierzyli nam prosząc dobrze przygotowane profile zawodowe w pracy, zasobów ludzkich, w miejscu pracy zagrożeń, Jakości, Środowiska, Social Networking, Community Manager, Online Marketing finansowego, rachunkowości, , komunikacji cyfrowej, Marketing, Sprzedaż, Zarządzanie i Administracji. Zarówno obecni i byli studenci mogą bezpłatnie korzystać z naszych usług:

  • Wybierz wg firm: Wprowadzenie część procesu selekcji stosowanej przez różne firmy w Departamencie Pracy.
  • Porady: Liczenie z indywidualną poradę o poszukiwanie pracy technik.
  • Informacje: Informacje na temat sytuacji na rynku pracy i poradnictwa zawodowego i akademickiego.

Wyślij nam swoje CV

Po zarejestrowaniu widget wniosek o tobie, będzie zawarte w pracy w szkole za darmo.

Zobacz 5 więcej kursów w CEREM »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty