Magister sztuki w psychologii klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem małżeństwa i terapii rodzinnej

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister sztuki w psychologii klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem małżeństwa i terapii rodzinnej

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology


Program mistrza psychologii online firmy Pepperdine University przygotowuje studentów do podejmowania znaczących karier w dziedzinie psychologii, usług ludzkich i powiązanych dziedzin za pomocą programów opartych na wartościach.

Psychologia @ Pepperdine jest programem psychologii online z Pepperdine University. Zaprojektowany dla studentów, którzy chcą poprawić samopoczucie innych poprzez zrozumienie ludzkiego zachowania, program uczy zasad psychologii przy użyciu tego samego programu nauczania, co program na terenie kampusu. Studenci otrzymują rygorystyczne, wartościowe wykształcenie, gdy uczą się bezpośrednio z wydziału Pepperdine, którzy są aktywnymi lekarzami i ekspertami w swoich dziedzinach.

Program online MFT Master firmy Pepperdine University przygotowuje uczniów do wzięcia udziału w licencjach w Kalifornii jako LMFT lub LPCC, które pomagają osobom, parom i rodzinom rozwijać się.

Online Master of Arts w dziedzinie psychologii klinicznej z naciskiem na program Małżeństwo i Terapię Rodzinną (MFT) z Uniwersytetu Pepperdine kształci studentów, którzy pracują bezpośrednio z osobami fizycznymi, parami i rodzinami potrzebującymi usług terapeutycznych. Studenci są przygotowani na licencję w Kalifornii jako licencjonowani małżeństwo i terapeuci rodzinni (LMFT) lub licencjonowani doradcy kliniczni (LPCC).

Uniwersytet Pepperdine oferuje swoim programom magisterskim małżeństwo i rodzinną terapię, dzięki czemu studenci z całego kraju mogą zarobić na edukacji w klasie Pepperdine bez udziału w zajęciach w kampusie. Online Master of Arts w dziedzinie psychologii klinicznej z naciskiem na program małżeństwa i terapii rodzinnej oferuje rygorystyczne, wartościowe nauczanie, które przygotowuje uczniów do bezpośredniego kontaktu z osobami, parami i rodzinami w potrzebie. Studenci są przygotowani do licencjonowania w Kalifornii jako licencjonowani małżeństwo i terapeuci rodzinni (LMFT) lub licencjonowani doradcy kliniczni (LPCC).

Aby uzyskać stopień, studenci uczęszczają na tygodniowe zajęcia online prowadzone przez wydziały Pepperdine, uzupełniają intensywne kursy online dostępne poprzez kampus internetowy i zapewniają doradztwo dla klientów podczas czterech cykli klinicznych w zatwierdzonych miejscach w pobliżu ich społeczności. Program nauczania oferuje kliniczne i praktyczne studium koncentrujące się na aktualnie stosowanych metodach psychoterapii i skutkach stresów społeczno-ekonomicznych na samopoczucie klientów.

Wymagany jest stopień licencjata z instytucji akredytowanej na poziomie regionalnym w celu dopuszczenia do internetowego programu MFT. Kandydaci, którzy nie mają podstaw do doradztwa, psychologii lub powiązanego kierunku, ukończą do sześciu jednostek kursów fundacyjnych, zanim ukończą 62 kursy na poziomie absolwent. Program jest oferowany w niepełnym wymiarze czasu i może być zakończony w 11 sesjach.

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Psychologii Pepperdine kontynuuje swoje dziedzictwo w zakresie rygorystycznych, opartych na wartościach wykształcenia absolwentowego z magistrem sztuki w psychologii klinicznej z programem podkreślenia w małżeństwie i terapii rodzinnej (MFT). Program online MFT pozwala studentom uzyskać stopień magistra Pepperdine z dowolnego miejsca w Stanach Zjednoczonych, przygotowując się do licencjonowania terapeutów w Kalifornii, którzy służą osobom, rodzinom i społecznościom w różnych profesjonalnych warunkach.

Rekrutacja Wymagania

Wymagania wstępne dla programu online MFT Master są takie same jak w programie psychologii Absolwenta w kampusie Pepperdine. Wszyscy kandydaci muszą posiadać dyplom licencjata z instytucji akredytowanej regionalnie. Studenci, którzy nie mają troski w psychologii lub związanej z tym dziedzinie studiów, wstępują do sześciu jednostek kursów podstawowych w trybie online przed rozpoczęciem kursów na poziomie absolwent. Punkty GRE nie są wymagane do wstępu do programu master online.

Program

Program nauczania oferuje kliniczne i praktyczne studia koncentrujące się na aktualnie stosowanych metodach psychoterapii. Ćwiczenia sprawdzają, w jaki sposób stres, szczególnie czynniki społeczno-ekonomiczne, takie jak ubóstwo, mogą wpływać na zdrowie i samopoczucie rodzin, par i jednostek.

Przegląd programu MFT w skrócie:

 • 62-68 jednostek.
 • 11-12 sesji.
 • Cztery obroty kliniczne.

Oto przykład tematów objętych kursami mistrzowskimi:

 • Diagnostyka, leczenie i ocena zdrowia psychicznego.
 • Teoria i etyka.
 • Metody badań i oceny.
 • Doradztwo wielokulturowe.
 • Psychofarmakologia człowieka.
 • Seksualność i intymność.
 • Traktowanie nadużywaniem substancji.

Nauka on-line

W ramach nauki online uczniowie:

 • Uczestaj online lekcje online . Studenci logują się w wirtualnej klasie, gdzie uczęszczają na seminaryjne sesje z profesorami Pepperdine i około 14 innymi studentami.
 • Ukończenie intensywnego kursu . Korzystając z wirtualnego kampusu, uczniowie oglądają wykłady wideo i analizują przypadki. Wszystkie prace kursowe są dostępne wszędzie tam, gdzie jest połączenie z Internetem.
 • Zbuduj sensowne relacje . Wirtualny kampus ma wiele narzędzi społecznościowych, dzięki czemu studenci mogą poznać swoich kolegów z klasy i spotkać się z profesorami podczas godzin urzędowania w jednym.
 • Otrzymuj bieżące wsparcie dla studentów . W celu pomagania studentom dostępne są oficery wstępu, specjaliści z dziedziny techniki, specjaliści zajmujący się umieszczaniem w terenie oraz inne zespoły wsparcia.

Obroty kliniczne

Studenci programu online MFT wypełniają cztery cykle kliniczne w zatwierdzonych przez Pepperdine placówkach klinicznych zlokalizowanych tak blisko społeczności studenta, jak to tylko możliwe. Studenci przygotowują się do swoich klinicznych zmian, biorąc kurs PSY 661 Preparation for Practicum, w którym omawiają przypadki kliniczne i otrzymują spersonalizowane dane ze swojego instruktora praktycznego i swoich kolegów z klasy.

Licensure

Program online MFT przygotowuje uczniów do prowadzenia licencjonowania jako licencjonowanych małżeństw i rodzinnych terapeutów (LMFT) lub licencjonowanych profesjonalnych klinicznych doradców (LPCC) w Kalifornii.

 • Program przygotowuje uczniów do uzyskania licencjonowania jako licencjonowanego małżeństwa i terapeutów rodzinnych (LMFT) oraz licencjonowanych profesjonalnych klinicznych doradców (LPCC) w Kalifornii.
 • Rygorystyczny, oparty na wartościach program nauczania online przygotowuje studentów do bezpośredniego kontaktu z osobami, parami i rodzinami w potrzebie.
 • Wszystkie zajęcia są prowadzone bezpośrednio przez wydziały Pepperdine, którzy są aktywnymi lekarzami i liderami w tej dziedzinie.
 • Studenci mogą uzyskiwać stopień magistra z Pepperdine University w niepełnym wymiarze godzin z dowolnego miejsca w Stanach Zjednoczonych.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Los Angeles, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school