Program Master of Arts w dziedzinie przywództwa daje liderom etyczne i praktyczne umiejętności przywódcze dla firm i organizacji non-profit, aby rozwijać się w XXI wieku.

Wielkie przywództwo jest absolutnie konieczne, aby przedsiębiorstwa i organizacje non-profit mogły rozwijać się na początku XXI wieku; niestety jest to również jeden z najbardziej nieuchwytnych i wymagających atrybutów większości organizacji, aby wspierać swoich pracowników i ochotników. Założona w filozofii przywództwa sług, która ma na celu przekształcenie organizacji, program Leadership of University of Jamestown ma na celu dać nowo powstałym liderom tło teoretyczne i umiejętności praktycznych, które pomogą przedsiębiorstwom i organizacjom non-profit poruszać światem, który staje się coraz bardziej skomplikowany na co dzień . Wspieramy liderów, którzy rozumieją, jak pracować w coraz bardziej zróżnicowanym i globalnym społeczeństwie, wiedzą, jak kluczowe przywództwo etyczne jest dla jakiejkolwiek organizacji i mają znakomite umiejętności komunikacyjne. Nasi uczniowie uczą się być solistami zajmującymi się problemem, którzy doceniają "ludzką stronę" organizacji i potrzebę zrównoważenia tej strony po ilościowej stronie organizacji.

Program Leadership of University of Jamestown ma na celu odzwierciedlenie wartości, które prowadzą do programu nauczania, a tym samym uczniowie uczą się w "modelu kohortowym", w którym uczęszczają na zajęcia z tą samą grupą studentów w każdym semestrze, aby mogli się uczyć w społeczności, długotrwałe związki zawodowe i osobiste oraz pomagają sobie nawzajem jako liderzy.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Cena
15,768 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019