Magister studiów prawniczych w prawie narodów rdzennych

The University of Oklahoma - College of Law

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister studiów prawniczych w prawie narodów rdzennych

The University of Oklahoma - College of Law

Master of Legal Studies (MLS) Program w ustawie OU rozszerza szkoły długoletnią historią doskonałości i wiedzy w rodzimej prawa narodów i prawa energii i zasobów naturalnych. Stopień tego pana pozwala studentom poszukiwanie wiedzy prawnej w rdzennej prawa narodów do zdobycia tej wiedzy w czasie krótszym niż trzy lata studiów w pełnym wymiarze czasu wymaganego do zarabiania stopień Juris Doctor.

MASTER STUDIÓW prawnej w tubylczej prawa (on-line)

Położony w samym sercu pierwotnego terytorium Indii, Prawo OU stanowi idealne środowisko dla nauki prawa indiańskich i kwestii dotyczących ludności tubylczej. Oklahoma zawiera prawie czterdzieści plemiennych narodów i drugi co do wielkości populacji rdzennych Amerykanów w Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę ich obecność i historia regionu, prawo indyjskie dotyka praktycznie wszystkie obszary praktyki prawnej, co żywe i rosnące pole.

MLS w Pozyskanie prawa Peoples on-line może być zakończona w ciągu dwóch lat studiów w niepełnym wymiarze godzin.

Warunki przyjęcia

Aby zakwalifikować się do przyjęcia do programu Master of Legal Studies, wnioskodawcy muszą zdobyli tytuł licencjata przed immatrykulacji. Oprócz posiadania licencjat, te dopuszczone musi mieć silne listy polecające i potencjał przywództwa.

Wnioskodawcy są zachęcani do jak najszybciej, aby otrzymać opinię pierwszeństwa do rejestracji sierpnia złożyć wniosek i dokumenty.

Decyzje wstępu

Komitet MLS Rekrutacja będzie dokładnie zbadać wszystkie części aplikacji z planami ogłosić decyzje jak najszybciej. Komisja działa na podstawie procesu przyjęcia toczenia i przyjęć może trwać do początku zajęć. Jednak studenci muszą złożyć wypełniony wniosek oraz wszystkie powiązane materiały do ​​15 czerwca, aby zapewnić wystarczający czas, aby zabezpieczyć wizy studenckiej dla programów na terenie kampusu. (Uwaga: to nie stosuje się do studentów na kursy rdzenni mieszkańcy internetowych, którzy otrzymał zezwolenie od dyrektora MLS uchylić kurs przygotowawczy na terenie kampusu.)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
The University of Oklahoma - College of Law
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Duration
Czas trwania
2 - 2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
19,973 USD
- mieszkańców, 30.398 USD - nierezydenci
Locations
Stany Zjednoczone - Norman, Oklahoma
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Stany Zjednoczone - Norman, Oklahoma
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą