Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Islamski Online MA Studiów Islamskich

Magister Studiów Islamskich (MAIS)

Online Uniwersytet Islamski (IOU) rozpoczęła studia pierwszego na świecie Czesne wolne magistra studiów islamskich programu, który jest oferowany całkowicie online w języku angielskim jako medium nauczania. Jest to doskonała okazja dla studentów BA, aby kontynuować dalej i zwiększenia ich zrozumienia i wiedzy o religii.

Ten program absolwent składa się z 18 kursów, trzy semestry sześciu osobników w każdej grupie i pracy magisterskiej w czwartym semestrze. Regularny czas trwania programu wynosi dwa lata. Niemniej jednak, studenci mogą ukończyć go w ciągu półtora roku minimum. Można przyjąć maksymalnie sześć lat, aby zakończyć program.

Ogólnie, wyższe wykształcenie umożliwi studentom poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, i być bardziej skuteczne i wymowne w mowie i piśmie. Dla tych, którzy chcą wejść na polu zawodowym, wyższe wykształcenie jest wielkim atutem w pozyskiwaniu cennych i szanowane pozycje.

Mówiąc konkretnie, szkolnictwo wyższe w badaniach islamskich zapewni możliwość zarobienia korzystny wiedzę, która pozwoli jeden po woli i miłosierdzia Boga-doskonalić swoją religię, a uzyskanie zadowolenia Boga poprzez poszukiwanie i rozpowszechnianie wiedzy o swojej religii. Jest to w rzeczywistości jeden ze sposobów, aby zdobyć sadaqa jariya (ciągłe nagrody). Oczywiste jest, że im więcej wiadomo, tym bardziej można udostępnić. A im więcej akcji, tym więcej można zyskać, która umożliwia osiągnięcie wyższych poziomów raju.

Kompetentny i nieświadomych nigdy nie jest taka sama w oczach Boga, jak On mówi (interpretacja znaczenia): "Powiedz:" Czy ci, którzy wiedzą, równe tym, którzy nie wiedzą? "(Koran, Az-Zumar 39: 9) Ponadto muzułmanie są zachęcani do kontynuowania doskonałości w każdym działaniu. Nasz ukochany Prorok Muhammad (pokój i błogosławieństwo Allaha z nim) powiedział: "Zaprawdę, Bóg miłuje, że ilekroć ktoś z was coś robi, on lub ona robi to w najlepszy sposób." (At-Tabarani) Stąd dążeniu do magistra studiów islamskich na IOU jest okazją do wdrożenia tego prorocze słowa. Serdecznie zapraszamy na wspaniałą podróż "Zmiana naród poprzez edukację."

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Islamic Online University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Mar. 2019
Wrześ. 2019
Duration
2 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Czesne za darmo
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Mar. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa