Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego uczymy strategicznego przywództwa?

Ponieważ wierzymy, moc edukacji jest jego zdolność do wzmocnienia pozycji liderów. Zamiast skupiać się na technicznych aspektach działalności, stopień przywództwa pomaga studentom dopasować się do teorii, koncepcji i rozwiązań, które sprawiają, skutecznych przywódców-koncepcje, które mogą być stosowane do każdego pola, czy koncentruje się przemysł prywatne, typu non-profit, małych firm , rząd lub wolontariat. Wyzwanie zajęć odbywa uczniów od teorii do koncepcji w praktyce. Nauka akademicka uzupełniają szerokiej współpracy online z wykładowców i kolegów. Studenci rosną do wizjonerskich liderów, którzy inspirują efektywnych zespołów, firm i społeczności.

Fakty

- 100% on-line, na własny reżyserii kursy - Przyspieszone formacie 8-tygodniowy kurs - Learning można natychmiast zastosować do kariery - Wzmacnianie współpracy i sieci kontaktów z kolegami w całym kraju - popełniła wsparcia wydziału - Ranking jako # 2 Best Buy przez GetEducated.com - Część Stefana Szkoły Organizational Leadership i Komunikacji Strategicznej

Perspektywy kariery

To proste: bardziej skuteczne jesteś jako lider, tym więcej można mieć wpływ na świat wokół ciebie (i osobistego sukcesu). Możliwości są nieograniczone dla liderów, którzy potrafią myśleć krytycznie, efektywnie współpracować z innymi, rozwój polityki, strategie i stworzyć komunikować pozytywne zmiany. W szczególności, magistra jest popyt dzisiaj i prowadzić do zwiększenia mocy zarobkowania oraz niższą stopę bezrobocia.

Nauka online w Stephens

Może to wynika z naszych 180 + lat historii pomaga kobietom osiągnąć swoje marzenia, ale w Stephens, w Internecie nie jest bezosobowy. Mocno zaangażowana w proces uczenia się, nasz wydział znać nazwę i trochę czasu, aby zrozumieć swoje cele. Współpraca z kolegami w całym kraju uzupełnia naukę. Program MSL być zakończona w 24-36 miesięcy.

Warunki przyjęcia

Zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok, z wejścia można wiele razy w roku. Wnioskodawcy muszą posiadać tytuł licencjata z regionie akredytowanych instytucji o minimalnej 3,0 skumulowana GPA w ciągu ostatnich 60 godzin licencjackich zajęć. Przyjęcia odbywają się na podstawie kombinacji licencjackich GPA, określenie celu wywiadu, listy rekomendacyjne, a wynik egzaminu TOEFL, jeżeli dotyczy. Wstęp nie jest gwarantowana.Stephens 8

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,289 USD
za godzinę kredytowej (Student Opłata Ogólne)
Wg lokalizacji
Wg daty