Read the Official Description

Magister Przywództwa i Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Magister zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi jest akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI) i jest idealny dla absolwentów zainteresowanych rozwijaniem specjalistycznej wiedzy i krytycznego zrozumienia sektora zasobów ludzkich. Poznasz podstawy intelektualne potrzebne do kariery w tej dynamicznej i rozwijającej się branży, jednocześnie zyskując znaczącą ekspozycję na świat zawodowy. Ten kurs jest zgodny ze standardami CIPD.

Nasz tytuł magistra w zakresie zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi pomoże ci rozwinąć szerokie zrozumienie najważniejszych koncepcji zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy dumni z głębi i praktycznego znaczenia wiedzy przekazywanej w naszych programach przez pracowników akademickich z praktycznym doświadczeniem. Zastosujesz teoretyczne koncepcje i modele zarządzania zasobami ludzkimi w rzeczywistych studiach przypadków i rozwiniesz praktyczne umiejętności, które możesz wykorzystać bezpośrednio w miejscu pracy.

Kurs jest dostępny do nauki online.

Ten stopień jest idealny dla osób zainteresowanych karierą jako menedżer zasobów ludzkich lub wiele innych stanowisk zarządzania przedsiębiorstwem.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2: 2 lub więcej od brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważnych kwalifikacji.
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Trwanie

1 rok w pełnym wymiarze godzin, 21 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin

Program taught in:
Język angielski
The University of Law Business School Online

See 4 more programs offered by The University of Law Business School Online »

Last updated July 6, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
12 - 21 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,500 GBP
Wrzesień 2018: Internet 8 500 £ (UK / EU / INT)
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019