Magister przemysłowa Inżynieria (mgr inż.)

AKAD University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister przemysłowa Inżynieria (mgr inż.)

AKAD University

Ich myślenie jest zorientowane na całościowe i jesteś otwarty na interdyscyplinarne wyzwania? Następnie oferuje kształcenie na odległość "Industrial Engineering - Magister inżynier„Doskonałe sposoby, aby rozwinąć swoje osobiste zalety i przygotować się do ról przywódczych. Badanie to wyposaża Cię interdyscyplinarnej wiedzy einsetzbarem technologii, inżynierii i nauk o zarządzaniu. Elastyczność w użyciu oraz w kontaktach ze złożonych struktur i procesów jest obecnie swój największy atut. Optymalne perspektywy dla udanej kariery w sektorze prywatnym!

Twój Struktura kursu

Program stopień magistra "industrial Engineering„Podzielony jest na cztery budynku na siebie semestru. Jako przyszłego inżyniera przemysłowego w was przez różnych dziedzinach informatyki, głównie gospodarczej i zarządzania. Jednocześnie zakupie date podstaw technicznych w dziedzinie informatyki, produkcji, inżynierii, logistyki i zarządzania. Twój stopień kształcenia na odległość w Inżynierii Przemysłowej czyni cię rozchwytywanych specjalistów z interdyscyplinarnej wiedzy.

 • Semestr 1 i 2 - fundamenty: Te dwa semestry dostarczyć zasadnicza technicznej lub Podstawy ekonomii. Począwszy od istniejącej zawodowej tle stawia Cię w tych dwóch semestrów siebie, nową dziedzinę do centrum. Tak radzą sobie indywidualnie i intensywnie kontrolować inżynierii, automatyki przemysłowej, praca projekt lub Business Administration techniczną, zarządzanie produkcją i projektu, a teoria ekonomii.
 • Semestr 3 - wzmocnić praktyczną: inżynieria system jest tematem tego semestru. Uczą technicznych, ekonomicznych i społecznych komponentów. Dzięki tej wiedzy, złożone projekty mogą rozwijać, organizować i analizować je. Aspekty zrównoważonego podejścia oraz efektywnego zarządzania procesami być zaangażowana - dla skutecznego zarządzania ryzykiem i wymogów technicznych.
 • Semestr 4 - pogłębienie i samodzielna aplikacja: W czwartym semestrze mogą wybierać spośród trzech studni:
  • Rozwój produktu: Obszar ten wzmacnia swoje kwalifikacje dla obszarów aplikacyjnych zarządzania innowacjami, zarządzanie zasobami i jednoczesnego inżynierii. Dowiesz się stosowanie modeli współpracy i otworzyć dostawca i klient typologii.
  • Produkcja: To wszystko na temat podstawowych zasad organizacji procesów produkcyjnych. Uczą fabryk do wielkości, planu i Stosując nowoczesne metody planowania produkcji.
  • Sieci zasilające: Chodzi o efektywnej logistyki i jak obejść przeszkody w sieci produkcji i dystrybucji. Tutaj można pogłębić swoją wiedzę i rozwijać rozwiązania dla problemów wielobranżowych.

Kolejny plus: Z niestandardowych aplikacji, a stały, bliski kontakt ćwiczyć swój pakiet zawiera dodatkowe oprogramowanie (takie jak „MATLAB”, „Oktawa”, „C #”), który jest dostępny bezpłatnie w uzupełnieniu do dokumentacji badania.

Czy wiesz? Kiedy student AKAD University, można wziąć udział w trzytygodniowym wizyty studyjnej do Sacramento: Z programu AKAD Kalifornii!

specjalizacja

 • PEW81 rozwoju produktu
 • PRD81 produkcja
 • Supply Networks SNW81

perspektywy

Perspektywy bardziej ogólnym - w nauczaniu na odległość do opanowania Industrial Engineering

Nasz globalny gospodarka potrzebuje nośników wiedzy akademickiej z wyszkolonego myślenia, rozumienia zarządzania i umiejętności technicznych. Stopień magistra "industrial Engineering„Sprawia, że ​​interdyscyplinarny użytkowej inżynier przemysłowy, którego umiejętności są bardzo potrzebne. Twoje kwalifikacje na stanowiskach kierowniczych w branży niezależnych w zarządzaniu otwiera wiele drzwi. Można zakładać, funkcje interfejsu w firmach. Ich połączenie technologii, gospodarki, spraw społecznych i ekologii sprawia, że ​​mediator i interdyscyplinarne Rozwiązywanie problemów!

stopień magistra w akad: cyfrowy, w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki cyfrowej akad kampusie najbardziej efektywnie mistrza

Korzystać z zasobów czasowych i optymalnie wspierać swój styl uczenia się z dostosowanych jednostek badawczych, elastycznego planowania kontroli i odpowiedniej kombinacji samodzielna i nadzorowane nauki!

Cyfrowy AKAD Campus upraszcza zakup w niepełnym wymiarze godzin z tytułem magistra uniwersytetu: jako centralny hub w badaniu tym wirtualnym rynku oferuje wszystko musi udane studia: Kiedy i jak chcesz stoi Online badania materiałów przygotowanych planowania audytu odbywa się sprawnie i łatwo pozostać w kontakcie ze swoimi kolegami. Rascher, natomiast nabycie wiedzy dźwięku nad Campus akad zwiększyć swoją motywację i natychmiast pokazuje sukces nauki. AKAD Campus pozwala na swojej drodze do indywidualnego Mistrza:

 • Distance Learning: praktyczne, terminowe i jasno skonstruowane litery studyjne - rozumieć jednostki, które łatwo przychodzą do domu nauki!
 • Odległość e-learning: skuteczne uczenie się poprzez ćwiczenia internetowych, coaching on-line i internetowego szkolenia - niezawodność, dzięki czemu zawartość jest bezpieczna!
 • Interaktywny E-Learning: osobiście nadzorowane przez opiekunów i bezpośredniej wymiany z innymi studentami - wartość dodana i wiedza bezpośrednia dostępność treści w celu zwiększenia motywacji!
 • Seminaria (opcjonalnie): oprócz wirtualnego uczenia się seminaria na miejscu - zastosować poznane metody w konkretnych pytań natychmiast!

Warunki przyjęcia

Na początku badania, należy (zwłaszcza stopień z państwowego zatwierdzony odległość uczelni lub akademii zawodowej) ukończyli kurs University w inżynierii lub ekonomii tle, lub równoważne, to można łatwo podjąć studia na akad. W pewnych okolicznościach również bezpośrednie wejście w badaniu trzech semestru jest możliwe. Do swojego kolegium stopnia musi wynosić co najmniej 210 punktów. W przypadku podwójnych i wielokrotnych stopni, to odnosi się do sumy istotne (lub inżynierii Handlowa) akcji. Należy również wykazano, aby dać w toku zakończonych badaniach 30 punktów w ekonomii lub inżynierii fundamentów.

Co dokładnie można się spodziewać w kursach korespondencyjnych Inżynierii Przemysłowej - mgr inż?

Systemy są wszędzie wokół nas, na przykład w życiu codziennym podczas transportu, szkoły lub systemu edukacji. Ale nawet starożytni Grecy na myśli idei współpracy, w całości. W Mistrzowskiej odległość "industrial Engineering„Zbliżania się znaczenie koncepcji systemowej teorii systemowej i dowiedzieć się, jak systemy są zdefiniowane. Czytaj w tym przykładzie studium listu AKAD University w temacie „zachowania systemu” modelu Co Zachowanie możliwości istnieją dla systemów? W jaki sposób dostosować do zmieniających się wpływów środowiskowych?

Program nauczania na odległość „Industrial Engineering - Magister inżynier” zajmuje się Study List MA_Wirtschaftsingenieurwesen_AST811 holistyczne podejście do koncepcji systemu. Twój wykładowca dr Christine Kammerer daje bardziej obszerny przegląd zawartości swojej kształcenia na odległość. Wyciąg z majtkami studiów zapewnia wgląd w tych obszarach:

 • Co to jest system?
 • Co należy do systemu?
 • Co sprawia, że ​​zachowanie systemu?
 • Jak można zorganizować systemów?

Przekonaj się sam: The akad kampus ze swoim elastyczny, indywidualny i wydajny Badanie modelu sprawia, że ​​można uzyskać dostęp do wszystkich treści programu Master „Industrial Engineering” easy: Bo dowiedzieć się, gdzie i kiedy chcesz, aby zorganizować swoje studia pracy najlepiej z indywidualnych zasobów czasowych - zgodnie z Państwa życzeniem.

Przekonaj się sam: Sprawdź swoje studia magisterskie na Uniwersytecie akad 4 tygodnie okresu próbnego. W przypadku pytań na „badania w niepełnym wymiarze godzin” to nasz przyjazny i wykwalifikowany AKAD Academic Doradztwo wywołując 0711 81495-400 jak dla ciebie osobiście. Cieszymy się z wami - i pomóc w szybkim osiągnięcia celu!

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Niemiecki
AKAD University
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
24 - 30 miesięcy
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
12,720 EUR
Wszystkich czesne
Locations
Niemcy - Germany Online
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Niemcy - Germany Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą