Read the Official Description

W Middlesex bierzemy praktyczne i nowoczesne podejście do Novel Writing, który zapewnia jesteś w stanie doskonalić swoje umiejętności pisania i rozwijać swoją książkę, podczas gdy również identyfikowanie luk na rynku i jak podejść do agentów i wydawców. Czerpiąc z wiedzy wielu publikowanych pisarzy z dużym doświadczeniem w nauczaniu, będzie rozwijać nie tylko swoją pracę do publikacji, normy, ale nabywają cenne umiejętności komunikacyjne, które będą korzystać z różnych zawodów.

Dostarczane za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się, nasz wyjątkowy kurs zachęca do interakcji, pytanie, udział i uczestniczyć z innymi w swoim czasie, zapewniając, że nigdy nie czuć się tak, jeśli studiujesz w izolacji. Czy pracujesz w pełnym wymiarze czasu, nie mogąc regularnie uczestniczyć w naszym kampusie London, lub za granicą w oparciu, to trudne i ekscytujące MA pozwoli Ci rozpocząć swojej powieści w swoim czasie z wskazówek ekspertów, zasobów światowej klasy i cennych linków przemysłu do pomóc publikowane.

Zalety kursu: - Pracownicy dydaktyczni, którzy są wszystkie opublikowane pisarzy z doświadczeniem w branży, prowadzone przez dr Davida deszczu - autorzy dziewięciu powieści (osiem opublikowanych jako Tom Arden) i Josie Barnard - BBC dziennikarz radiowy, autor dwóch powieści i długoletnie Kreatywne Pisanie nauczycielem w Akademii Faber, złotników i Middlesex University.

  • Międzynarodowe powiązania przemysłu, w tym zaangażowania w Londynie Festiwalu Literackiego Północnej, dostarczając cennych informacji i porad pisania wydawnictwo z niektórych wiodących brytyjskich pisarzy i literatów.

  • State-of-the-art narzędzi do nauki na odległość i 24-godzinne wsparcie internetowej poprzez naszą innowacyjną platformę internetową, MyLearning, aby upewnić się, że zawsze masz pomoc, której potrzebujesz, gdziekolwiek jesteś.

  • Wsparcie online dla każdego modułu z szczegółowych wytycznych i instrukcji całym wymaganych zadań, forów dyskusyjnych online dla zapytań, możliwości delegowania grup dyskusyjnych i wykładów audio i zjeżdżalniami, więc nie musisz przegap warsztaty.
Program taught in:
Język angielski

See 4 more programs offered by Middlesex University London »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- International: £ 4200
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019