W Middlesex bierzemy praktyczne i nowoczesne podejście do Novel Writing, który zapewnia jesteś w stanie doskonalić swoje umiejętności pisania i rozwijać swoją książkę, podczas gdy również identyfikowanie luk na rynku i jak podejść do agentów i wydawców. Czerpiąc z wiedzy wielu publikowanych pisarzy z dużym doświadczeniem w nauczaniu, będzie rozwijać nie tylko swoją pracę do publikacji, normy, ale nabywają cenne umiejętności komunikacyjne, które będą korzystać z różnych zawodów.

Dostarczane za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się, nasz wyjątkowy kurs zachęca do interakcji, pytanie, udział i uczestniczyć z innymi w swoim czasie, zapewniając, że nigdy nie czuć się tak, jeśli studiujesz w izolacji. Czy pracujesz w pełnym wymiarze czasu, nie mogąc regularnie uczestniczyć w naszym kampusie London, lub za granicą w oparciu, to trudne i ekscytujące MA pozwoli Ci rozpocząć swojej powieści w swoim czasie z wskazówek ekspertów, zasobów światowej klasy i cennych linków przemysłu do pomóc publikowane.

Zalety kursu: - Pracownicy dydaktyczni, którzy są wszystkie opublikowane pisarzy z doświadczeniem w branży, prowadzone przez dr Davida deszczu - autorzy dziewięciu powieści (osiem opublikowanych jako Tom Arden) i Josie Barnard - BBC dziennikarz radiowy, autor dwóch powieści i długoletnie Kreatywne Pisanie nauczycielem w Akademii Faber, złotników i Middlesex University.

  • Międzynarodowe powiązania przemysłu, w tym zaangażowania w Londynie Festiwalu Literackiego Północnej, dostarczając cennych informacji i porad pisania wydawnictwo z niektórych wiodących brytyjskich pisarzy i literatów.

  • State-of-the-art narzędzi do nauki na odległość i 24-godzinne wsparcie internetowej poprzez naszą innowacyjną platformę internetową, MyLearning, aby upewnić się, że zawsze masz pomoc, której potrzebujesz, gdziekolwiek jesteś.

  • Wsparcie online dla każdego modułu z szczegółowych wytycznych i instrukcji całym wymaganych zadań, forów dyskusyjnych online dla zapytań, możliwości delegowania grup dyskusyjnych i wykładów audio i zjeżdżalniami, więc nie musisz przegap warsztaty.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Middlesex University London »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Sie 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- International: £ 4200
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa