Read the Official Description

Ich celem jest zarządzanie lub zarządzanie stanowisko praktykant w gospodarce - być może nawet w skali międzynarodowej? Dążą do zarządzania treścią głębokość w dziedzinie Business Administration? Po udanym pierwszym stopniem gospodarczego chcesz się specjalizować dalej? Następnie oferuje magistra administracji biznesu najlepszych możliwości rozwoju dla swojej kariery: Reach poziom zarządzania w firmach z połączenia doświadczenia i umiejętności społecznych technicznym interfejs. Ukończyć studia dostosowane dla świata biznesu dzisiaj, ze stopniem magistra administracji biznesu!

Twój Struktura kursu

Program Master "Business Administration - Master of Arts„Podzielony jest na cztery budynku na drugim semestrze:

 • Semestr 1: Poszerzenie istniejącego fundamentu w najważniejszym dla dyscyplin biznesowych: marketing, controlling, ładu korporacyjnego i rozwoju organizacji / firmy.
 • Semestr 2: Transakcja ze zintegrowanych systemów zarządzania, etyki biznesu i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie aspekty zarządzania międzykulturowego, informacji i zarządzania wiedzą, zarządzania procesami i zrównoważonej gospodarki są tematem na sekundę Semestr.
 • Semestr 3: Warsztaty projekt przygotuje Cię w aktualnie stosowanej zarządzania projektami. Przekazanie wiedzy teoretycznej na temat bezpiecznej praktyki. Wyostrzyć profil, wybierz jeden z czterech możliwych dziedzin specjalizacji: psychologii biznesu, rozwoju pracowników / coaching, zarządzania logistycznego i zarządzania międzynarodowego.
 • Semestr 4: Jesteś teraz w stanie samodzielnie pracować na problem z wybranego obszaru tematycznego. Dzięki swojej pracy, wykonać badanie. Można kontrolować za zadanie za pomocą metod naukowych i pokrycia z góry określonych obszarów badań z pewna.

Użyj jako akad studenta i ciekawą opcją trzytygodniowej wizyty studyjnej do Sacramento: program Campus California!

specjalizacja

 • Przemysłowe i organizacyjna Psychologia WIP82 | WIP83 | WIP84
 • Rozwój osobisty / Coaching PER69 | PER68 | SQL05 | PER86
 • International Management IKK60 | IKK65 | UFU84
 • Zarządzanie logistyczne LPM80 | LPM81 | LPM82

perspektywy

Perspektywy Zdecydowana - kształcenie na odległość dla Administracji Master Business

Wysoko wykwalifikowana Talent Management od lat najlepsze możliwości rozwoju kariery - i rośnie. Z tytułem magistra polecacie w firmach we wszystkich gałęziach przemysłu do przeniesienia odpowiedzialności za zarządzanie: dzięki szerokim zarządzania know-how i zaawansowanej wiedzy. Ich badania "Business Administration - Master of Arts„Jest to idealne przygotowanie do przywództwa.

stopień magistra w akad: cyfrowy, w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki cyfrowej akad kampusie najbardziej efektywnie mistrza

Korzystać z zasobów czasowych i optymalnie wspierać swój styl uczenia się z dostosowanych jednostek badawczych, elastycznego planowania kontroli i odpowiedniej kombinacji samodzielna i nadzorowane nauki!

Cyfrowy AKAD Campus upraszcza zakup w niepełnym wymiarze godzin z tytułem magistra uniwersytetu: jako centralny hub w badaniu tym wirtualnym rynku oferuje wszystko musi udane studia: Kiedy i jak chcesz stoi Online badania materiałów przygotowanych planowania audytu odbywa się sprawnie i łatwo pozostać w kontakcie ze swoimi kolegami. Rascher, natomiast nabycie wiedzy dźwięku nad Campus akad zwiększyć swoją motywację i natychmiast pokazuje sukces nauki. AKAD Campus pozwala na swojej drodze do indywidualnego Mistrza:

 • Distance Learning: praktyczne, terminowe i jasno skonstruowane litery studyjne - rozumieć jednostki, które łatwo przychodzą do domu nauki!
 • Odległość e-learning: skuteczne uczenie się poprzez ćwiczenia internetowych, coaching on-line i internetowego szkolenia - niezawodność, dzięki czemu zawartość jest bezpieczna!
 • Interaktywny E-Learning: osobiście nadzorowane przez opiekunów i bezpośredniej wymiany z innymi studentami - wartość dodana i wiedza bezpośrednia dostępność treści w celu zwiększenia motywacji!
 • Seminaria (opcjonalnie): oprócz wirtualnego uczenia się seminaria na miejscu - zastosować poznane metody w konkretnych pytań natychmiast!

Warunki przyjęcia

Na początku badania, masz już wykształcenie wyższe gospodarczą lub równoważny stopień uniwersytecki, zgodnie z ustawą o szkolnictwie wyższym.

Co dokładnie znajduje się w odległości uczenia Business Administration Mistrza?

Przejrzystość treści jest dla nas ważne. chciał spojrzeć w Próba badawcza Letter MA_Business_Administration_UFU613 edukacja odległość Master Business Administration. Zbliżenie: „Zasady Ładu Korporacyjnego”. Przekonaj się sam: The akad kampus ze swoim elastyczny, indywidualny i wydajny Badanie modelu sprawia, że ​​można uzyskać dostęp do wszystkich treści Master in Business Administration proste: Ponieważ dowiedzieć się, gdzie i kiedy chcesz, aby zorganizować swoje studia pracy najlepiej z indywidualnych zasobów czasowych - zgodnie z Państwa życzeniem.

Nasza oferta dla Ciebie: Sprawdź swoje studia magisterskie na Uniwersytecie akad 4 tygodnie okresu próbnego. W przypadku pytań na „badania w niepełnym wymiarze godzin” to nasz przyjazny i wykwalifikowany AKAD Academic Doradztwo wywołując 0711 81495-400 jak dla ciebie osobiście. Cieszymy się z wami - i pomóc w szybkim osiągnięcia celu!

Program taught in:
Niemiecki
AKAD University

See 9 more programs offered by AKAD University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
24 - 30 miesięcy
Zaoczne
Cena
12,720 EUR
Wszystkich czesne
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa