Magister matematyka finansowa przez kształcenia online na odległość

Informacje ogólne

Opis programu

Ten program kształcenia na odległość opiera się na sile i sukcesie kampusu oparte nauczył Magister Matematycznego Finansów na Uniwersytecie w Yorku. Internetowy mgr została uruchomiona we wrześniu 2009 roku do uruchomienia programu obok kampusu oparte.

Aplikacje są zapraszani do wejścia w lutym 2017 roku i we wrześniu 2017 r. Kandydaci powinni złożyć wniosek co najmniej na 2 tygodnie przed wlot ma się rozpocząć.

ONLINE Program Pre-sesjami jest dostępny dla kandydatów, którzy chcą wzmocnić lub umocnić swoją matematyki tła przed rozpoczęciem mgr. Takie kandydaci muszą złożyć co najmniej na 3 miesiące przed wlot mgr ma się rozpocząć. Wstęp na presessional kursu jest w gestii nauczyciela przyjęć.

studentów Online będzie rozwijanie umiejętności i kompetencji w Matematycznego i Quantitative Finance, które mają bezpośrednie znaczenie w dziedzinie pracy i mogą otworzyć się wspaniałe możliwości zatrudnienia i progresji.

Program Internecie ma wbudowaną elastyczność, aby sprostać potrzebom osób uczących się na odległość z różnych środowisk:

 • Miasto i innych specjalistów, którzy chcą realizować program studiów podyplomowych bez zakłócania ich zobowiązań zawodowych;
 • Osoby, firmy i organizacje zawodowe poszukują odpowiednich Continuing Professional Development (CPD) kursy;
 • Absolwentów wyższych uczelni, którzy muszą utrzymać siebie i ich rodzin, podczas gdy kontynuują naukę na studiach podyplomowych;
 • Studenci, którzy mają trudności, aby wziąć udział w programie kampusu oparte powodu różnych przyczyn, takich jak zobowiązania opieki rodzinnej lub niepełnosprawności;
 • Zagraniczni studenci, którzy pragną stopnia w Matematycznego Finansów z wiodącej brytyjskiej uczelni, ale wolą lub muszą realizować swoje studia z ich kraju.

OPINIE

"Studiowanie na Jorku Magister Matematycznego Finansów było niesamowite doświadczenie dla mnie. Doskonałe podręczniki i przyjazne wychowawcy pozwoliła mi opanować dość skomplikowane matematykę i excel w większości przedmiotów. Interaktywne wykłady tylko kliknięcie myszką dostarczyła mi szansę uczyć się w domu, w ruchu, wszędzie! To jest przyszłość szkolnictwa wyższego rzeczywiście. Oczywiście jest to świetny sposób, aby opanować skomplikowaną dyscypliną dla ludzi, którzy prowadzą intensywny tryb życia. Uważam, że o stopniu od Jorku była znacząca pomoc dla postępu moją karierę. Kurs wyposażony mnie o dogłębne zrozumienie tego, jak działa nowoczesna finansów. To dało mi pewność i wiedzę niezbędną przy przejściu przez rozmowy kwalifikacyjne. szacunek Ludowa była również dość namacalne, gdy dowiedzieli się, że mam stopień z wiodących uczelni. "

Walerij Kovalevskiy (Fund Management Company, Australia)

GŁÓWNE CECHY

Program nauczania na odległość jest dostarczane online za pomocą konferencje internetowe i udostępniania aplikacji oprogramowania i web-based Virtual Learning Environment (VLE).

Charakterystyczną cechą są regularne 1-do-1 ( "Oxbridge style") samouczki online i sesje nadzoru.

prezentacje interaktywne są dostarczane na płytach CD i pobierania poprzez VLE zamiast wykładów, wspieranych przez notatek, pracował ćwiczenia, synchroniczne 1-do-1 samouczki online i asynchroniczne forum dyskusyjne.

Brak obecności na terenie kampusu jest wymagane, ale dostęp do odpowiedniego sprzętu, oprogramowania i dobrego połączenia internetowego to niezbędne warunki wstępne.

Internetowy program mgr składa się z trzech etapów: świadectwo, dyplom i dysertacji, poprzedzone krótkim indukcyjna okresie.

Istnieją dwa okresy 4-miesięcznego nauczania w każdym roku akademickim, październik-styczeń i marzec-czerwiec, a dwa wloty rocznie, w październiku i marcu. Kończenie Internecie mgr może trwać od 18 miesięcy (szybki Stream) do 36 miesięcy (Standard Stream).

Studenci mają zdalny dostęp do zasobów biblioteki elektronicznej oraz pełną obsługę duszpasterską i badania w tym osobistego przełożonym i opiekunem pracy doktorskiej.

Ocena jest w drodze pisemnej zajęć składanych elektronicznie i zarejestrowanych w Internecie viva voce (egzamin ustny) posiadanych na koniec każdego z trzech etapów (świadectwo, dyplom, dysertacji) programu.

STRUKTURA PROGRAMU

Okres indukcyjny

Moduł indukcyjne, bez łożyska kredytowej

Certyfikat Stage

 • Metody matematyczne Finansów (wersja elektroniczna), 20 punktów
 • Czas dyskretna Modelowanie i pochodnych papierów wartościowych (wersja elektroniczna), 20 kredytów
 • Teoria portfela oraz zarządzania ryzykiem (wersja elektroniczna) 20 kredytów

Dyplom Stage

 • Stochastic nazębny i Black-Scholes Theory (wersja elektroniczna) 20 kredytów
 • Numeryczne i informatyki Techniques in Finance (wersja elektroniczna), 20 punktów
 • Modelowanie Obligacji, struktury czasowej, oraz oprocentowanie pochodnych (wersja elektroniczna), 20 punktów

Rozprawa Stage

Matematyczna Finanse Rozprawa (wersja elektroniczna), 60 punktów

Kariera

Są doskonałe perspektywy zawodowe dla studentów o silnym tle matematycznej i dobrego zrozumienia współczesnych rynkach finansowych.

Stopień w Mathematical Finance zapewnia atrakcyjne możliwości zatrudnienia w bankach inwestycyjnych, firm ubezpieczeniowych, firm maklerskich, funduszy powierniczych i funduszy emerytalnych, w działach Corporate Finance, firm doradczych i innych instytucji finansowych na całym świecie. Absolwenci mogą znaleźć pozycje w handlu i wyceny instrumentów finansowych, zarządzania funduszami, zarządzanie ryzykiem, podatki, badań i rozwoju.

W przedsiębiorstwach niefinansowych w sektorze produkcyjnym jest również rosnące zapotrzebowanie na pracowników posiadających zdolność do wykonywania wyrafinowany ilościowej analizy finansowej i zarządzania w oparciu o stale rosnącej gamie papierów finansowych.

Sektory finansowe w wielu krajach zostały przeżywa szybki rozwój w ciągu ostatnich lat. Absolwenci z dyplomem Matematycznego Finansów może liczyć na duży popyt na ich umiejętności, zarówno w Wielkiej Brytanii i na rynkach kapitałowych swoim kraju.

Uczniowie z zainteresowaniem w pracy naukowej mogą również zdecydować się na kontynuowanie na studia doktoranckie w Mathematical Finance lub pokrewnej dziedzinie, dla których mgr stanowi dobrą podstawę.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Founded on principles of excellence, equality and opportunity for all, the University of York opened in 1963 with just 230 students. Since then we have become one of the world's leading universities, ... Czytaj więcej

Founded on principles of excellence, equality and opportunity for all, the University of York opened in 1963 with just 230 students. Since then we have become one of the world's leading universities, carving out a reputation as an academic powerhouse where a clear focus on excellence has secured national and international recognition alongside longer established institutions. Pokaż mniej