Read the Official Description

3 powody do studiowania marketingu w Salford

  • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie ze specjalistą i żądanie umiejętności marketingowych w tym CIM-zatwierdzony i akredytowany kurs
  • Rozwijaj swoją wiedzę w poszukiwaniu i social media marketing
  • Teorię marketingu do rzeczywistej praktyki z ekscytującą Innovation Business Projektu

CZAS TRWANIA

Minimum 12 miesięcy, maksymalnie trzy lata

Zarys przedmiotu

W Salford zintegrować teorię marketingu i praktyki w czterech podstawowych modułów w celu zapewnienia Państwu krytyczne rozumienie marketingu w obu sektorach komercyjnych i niekomercyjnych. Jesteśmy zatwierdzone i akredytowane przez Chartered Institute of Marketing (CIM), co oznacza, że ​​absolwenci będą kwalifikować się do bezpośredniego wejścia na CIM Profesjonalne Postgraduate Diploma, podlega również uzyskanie odpowiedniego doświadczenia starszy zarządzania marketingowego.

Kurs ten można wyposażyć najnowszej wiedzy marketingowej i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym wymagającym gospodarce światowej.

Podczas pobytu u nas, będziemy badać produkty i usługi, które są wysoce pożądane dla konsumentów, podczas prowadzenia kampanii w rzeczywistych wyszukiwania i social media marketing dla ustalenia właściwej ceny i prezentacji. Jest to researchinformed program o bardzo praktycznym skosów.

Po zakończeniu kursu, będzie na tyle silną pozycję, aby skorzystać z szerokiej gamy możliwości kariery menedżerskiej.

Sposób dostawy

Blended learning w większości online za pośrednictwem OnlineCampus (interaktywnym środowisku online learning) z intensywnym klasowej dyskusji i współpracy, a także tygodniowego obowiązkowego zamieszkania. Rezydentury odbędzie się w Salford lub Zurych, Szwajcaria.

Uznanie na całym świecie

Wszystko University of Salford mgr Program stopni oferowane w Internecie są Uznany Worldwide. University of Salford otrzymał Royal Charter w 1967 roku przez Jej Królewskiej Mości. University of Salford jest w pełni uznawane przez rząd brytyjski.

Warunki przyjęcia

Zazwyczaj minimum 2: 2 dyplom z wyróżnieniem lub równoważne.

Szeroki zakres kwalifikacji zawodowych są również akceptowane zarówno w częściowym lub całkowitym spełnieniu wymogów wjazdu.

Czekamy na aplikacje od studentów, którzy nie mogą mieć formalne / Tradycyjny kryteriów wejścia, ale którzy posiadają odpowiednie doświadczenie lub możliwość prowadzenia kursu pomyślnie.

Program taught in:
Język angielski
Robert Kennedy College

See 28 more programs offered by Robert Kennedy College »

Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,000 CHF
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa

Robert Kennedy College