Magister informacji i danych

UC Berkeley School of Information

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister informacji i danych

UC Berkeley School of Information


Test Magister informatyki i danych (MIDS) Jest internetowym programem studiów dla profesjonalistów, którzy chcą zostać liderami w dziedzinie nauk przyrodniczych. Program zawiera multidyscyplinarne podejście obejmujące cały cykl życia danych, od planowania i gromadzenia danych do analizy i prezentacji ustaleń. Zajęcia prowadzone w ramach tego programu analizują zagadnienia związane z prywatnością, badają proces uczenia maszyn i rozważają techniki przechowywania i zarządzania danymi. Studenci programu korzystają z silnych więzów w UC Berkeley z Bay Area i Silicon Valley.

<li>Sesje klas są dostarczane na żywo w klasie online.</li>

Zajęcia prowadzone są przez wiele osób z tej samej uczelni informacyjnej School of Information (I School) i specjalistów ds. Danych, którzy uczą naszych programów na terenie kampusu. Studenci są w pełni zaangażowani w społeczności UC Berkeley I School.

Korzyści

  • Ćwiczenia online: wszystkie zajęcia odbywają się co tydzień na platformie wideo twarzą w twarz i są niewielkie, z niską relacją studentów do wydziału.
Znany wykładowca: program jest zaprojektowany przez wielu z tych samych Wydziałów Informacji o Szkole Informacji (I School) i specjalistów ds. Danych, którzy uczą naszych programów na terenie kampusu.

Wielodyscyplinarny program nauczania: Celem kursu jest podejście oparte na projekcie, zachęcające do stosowania narzędzi i metod rozwiązywania problemów. Społeczność UC Berkeley: Studenci uzyskują dostęp do społeczności Szkół w UC Berkeley I, w tym pomocy technicznej, wsparcia naukowego i ogromnej sieci absolwentów uczelni.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
Contact school
Information
Deadline
Contact school
Locations
Stany Zjednoczone - Berkeley, California
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school
Dates
Otwarta rekrutacja
Stany Zjednoczone - Berkeley, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Contact school
Data zakończenia Contact school