Przeczytaj oficjalny opis

Magister Nauk Humanistycznych stopień oferuje elastyczność dla Twojego sukcesu w świecie rzeczywistym

Humanistyczne są badania sztuki (w tym sztuk wizualnych i muzyki), filozofii, literatury, języka, klasyki, religii, a czasami takie tematy jak komunikacja i antropologii kulturowej. To jakieś pole, które przemawia do ludzkiej kondycji-co to znaczy być człowiekiem. Przedmioty, które zajmują się wielkie pytania (Dlaczego tu jesteśmy? Co to jest sztuka? Czym jest piękno? Czy istnieje jedna prawda? Co czyni nas ludźmi?) Są kluczowe dla Humanistycznych. Nauka o humanistyce jest do udziału w rozmowie z największych umysłów od zarania historii.

Magister humanistyczne (MH) studiów Tiffin University jest zarówno elastyczne i praktyczne, prowadzące do sukcesu w świecie rzeczywistym. Program oferuje absolwentów studiów w sztuk wyzwolonych dla tych studentów, którzy szukają szerokie, interdyscyplinarne podejście do wiedzy.

Program MH przeznaczony jest dla dorosłych stojących zmiany kariery, którzy są zainteresowani odkrywaniem dyscyplin w zakresie sztuk wyzwolonych, które dostarczają dodane umiejętności krytycznego myślenia, pisania analiz i komunikacji; dla dorosłych pragnących promocji i którzy muszą uzupełnić swoje wykształcenie zawodowe poprzez dalszy wzrost intelektualnej; i przez całe życie uczniów, którzy starają się zaspokoić ich ciekawość intelektualną i ciągłej kreatywności.

Zintegrowany program MH studiów ma rdzeń kursów z jednolitego, perspektywy tematycznej wymagających studentów do krytycznego myślenia o kompetencjach w pisemnej analizy - jeszcze program jest wysoce zindywidualizowane, pozwalając skupić się na własnym obszarze zainteresowania. Ta kombinacja kursów podstawowych i zindywidualizowanej pracy daje Ci wolność do odkrywania tematów z wielu dyscyplin.

Magister programu Humanistycznego woli składa się z 35 godzin kredytowych: 26 będzie w kursach Tiffin University; i do 9 godzin może być kredytowej transfer, jako obieralnych lub równoważnych kursów zapotrzebowanie na powierzchnię; z innych akredytowanych szkół wyższych (średnia "B" jest zobowiązany do przekazania) lub innych Tiffin University kursów absolwent programu.

Stężenia

Studenci, którzy mają bardziej szczególne interesy mogą skupiać się na określonym stężeniu. Program humanistyczne Tiffin University ma stężenie w trzech obszarach; Art & Visual Media, komunikacja, i angielski. Stężenie może być uznana w każdym momencie trwania programu, tak długo, jak 18 godzin zajęć są podejmowane w zakresie stężeń.

Art & Visual Media (ART)

Art and Visual Media wyróżnia się w humanistyce jako jeden z najbardziej klasycznych dziedzin ludzkiego spełnienia. Stężenie w naszym programie bada kondycji ludzkiej w sztuce z rysunków naskalnych do interaktywnych mediów cyfrowych. Przedmiot w tej dziedzinie obejmuje kursy sztuki, historii sztuki, film / kino, fotografia i kultury popularnej.

Komunikacja (COM)

Studenci zainteresowani w komunikacie będą w stanie skupić się na nauce ludzkiej komunikacji z kilku różnych perspektyw. Teoria komunikacji i retoryki klasycznej będzie położyć fundament do praktycznych zastosowań.

Angielski: Literatura i pisanie (ENG)

Czytanie i analizowanie wielkiej literatury jest tylko jeden sposób stężenie English pomaga jeden zbadać, co to znaczy być człowiekiem. Nasze pień kursy Pisanie, Historia Wielkiej Brytanii, teorii literatury i Film Studies / Kino dodać głębi i różnorodności na kursy literatury, umożliwiając studentowi rozwijać się w wielu dziedzinach.

Szanse dla absolwentów MH

Tiffin University MH absolwentów można znaleźć wiele możliwości zatrudnienia w różnych dziedzinach, lub zwiększyć swoje umiejętności w ich obecnych pól. Ze względu na indywidualną i zindywidualizowany charakter programu MH, można napisać własny bilet na prawdziwy sukces!

Przykłady typów kariery dla absolwentów MH programu obejmują:

  • Federalne, stanowe i lokalne agencje, takie jak The Smithsonian Institution, The Library of Congress,
  • Park Service, Muzea, biblioteki i zabytków
  • Agencje, Opieki Społecznej i Advocacy Grupy Non-profit
  • Sztuki (Wykonawca, Muzeum Docent, muzyk, kompozytor, Fotoreporter, malarz)
  • Kampanie polityczne, pozyskiwania funduszy \
  • Firmy prawnicze
  • Szkoły publiczne i prywatne systemy (K-12)
  • Szkoły wyższe i uniwersytety
  • Media, Public Relations, dziennikarstwo, pisanie, historycy, Archiwizacja, i Film

Zobacz 5 więcej kursów w Tiffin University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Cena
17,500 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa