Read the Official Description

Łączący podejście AKAD Masters Course "Global Management i komunikacja (MA)„Odpowiada najwyższym stopniu wymagania obecnych profesjonalnych pól wyższego szczebla. Motywy globalnego zarządzania i komunikacji międzynarodowej są ściśle ze sobą powiązane. Program łączy w sobie nowoczesne, międzynarodowe doświadczenie zarządzania z kompetencji międzykulturowych. To ekscytujące nowe pola dla ciebie otwarte zawodowo w gospodarce: są dobrze przygotowani do przyszłych stanowisk kierowniczych w międzynarodowych firmach, organizacjach i instytucjach.

Twój Struktura kursu

Program nauczania na odległość "Global Management i komunikacja - Master of Arts„Obejmuje cztery kolejne konstruktywną semestr:

 • Semestr 1: Oprócz podstawowych umiejętności (metodologicznych, osobistych i społecznych umiejętności) są, między innymi, następujących priorytetów w pierwszym Semestr nauczania: Global Communications, zarządzanie międzykulturowe i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
 • Semestr 2: tematy takie jak „Global Economics”, polityki handlu zagranicznego i World Trade naciskiem tutaj. ekonomia i etyka biznesu międzynarodowe dopełniają zawartości sekundę Semestr off.
 • Semestr 3: powierzchnia rdzenia są centralne (międzynarodowe) kwestie zarządzania, w tym, między innymi, organizacji i rozwoju firmy, jak również budowania zespołu, z uwzględnieniem aspektów międzykulturowych.
 • Semestr 4: Samozatrudniony poćwiczyć w czwartym Semestr za pomocą metod naukowych na problem z wybranego obszaru tematycznego i połączyć z tym pana pracować swoje nauczanie na odległość z.

Użyj jako akad studenta i ciekawą opcją trzytygodniowej wizyty studyjnej do Sacramento: program Campus California!

specjalizacja

 • Gospodarka w Chinach CLK80
 • Obszar Gospodarczy Hispano America SPL80
 • Międzynarodowe prawo gospodarcze WIR86
 • International Marketing and Sales MKG84

stopień magistra w akad: cyfrowy, w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki cyfrowej akad kampusie najbardziej efektywnie mistrza

Korzystać z zasobów czasowych i optymalnie wspierać swój styl uczenia się z dostosowanych jednostek badawczych, elastycznego planowania kontroli i odpowiedniej kombinacji samodzielna i nadzorowane nauki!

Cyfrowy AKAD Campus upraszcza zakup w niepełnym wymiarze godzin z tytułem magistra uniwersytetu: jako centralny hub w badaniu tym wirtualnym rynku oferuje wszystko musi udane studia: Kiedy i jak chcesz stoi Online badania materiałów przygotowanych planowania audytu odbywa się sprawnie i łatwo pozostać w kontakcie ze swoimi kolegami. Rascher, natomiast nabycie wiedzy dźwięku nad Campus akad zwiększyć swoją motywację i natychmiast pokazuje sukces nauki. AKAD Campus pozwala na swojej drodze do indywidualnego Mistrza:

 • Distance Learning: praktyczne, terminowe i jasno skonstruowane litery studyjne - rozumieć jednostki, które łatwo przychodzą do domu nauki!
 • Odległość e-learning: skuteczne uczenie się poprzez ćwiczenia internetowych, coaching on-line i internetowego szkolenia - niezawodność, dzięki czemu zawartość jest bezpieczna!
 • Interaktywny E-Learning: osobiście nadzorowane przez opiekunów i bezpośredniej wymiany z innymi studentami - wartość dodana i wiedza bezpośrednia dostępność treści w celu zwiększenia motywacji!
 • Seminaria (opcjonalnie): oprócz wirtualnego uczenia się seminaria na miejscu - zastosować poznane metody w konkretnych pytań natychmiast!

Warunki przyjęcia

Na początku badania, już ukończył wykształcenie wyższe lub równoważne według Państwowej ustawy o szkolnictwie wyższym i być w stanie wykazać znajomość języka angielskiego na poziomie C1 na poziom biegłości językowej.

Przy wyborze specjalizacji „Economic Area Hispano America” trzeba także umiejętności językowe w języku hiszpańskim na poziomie B1 poziom biegłości językowej.

Kandydaci bez dyplomu uniwersyteckiego gospodarczej muszą pomyślnie ukończyć kurs przygotowawczy zgodnie z dodatkiem 1 (badanie i plan badania). Kurs przygotowawczy może być zakończona w trakcie studiów aż do wyboru specjalizacji.

Co dokładnie można się spodziewać w kursach korespondencyjnych globalnego zarządzania i komunikacja - Master of Arts?

Studia Study List MA_Global_Management_and_Communication_ICM102 Program Master „Global Management i Komunikacja” jest poświęcony tematowi „kompetencji międzykulturowych”. Dr. Christoph Vatter daje pismo akademickie „międzykulturowy interakcja - praktyka pól zarządzania międzykulturowego i szkolenia” wgląd w warunkach międzykulturowych procesach uczenia się i metod treningu kompetencji międzykulturowej.

Test Wyciąg z majtkami studiów obejmuje następujące priorytety:

 • Cel kompetencja międzykulturowa
 • Edukacja międzykulturowa jako sposób nabywania kompetencji międzykulturowych
 • Praxisfeld trening międzykulturowy

Przekonaj się sam: The akad kampus ze swoim elastyczny, indywidualny i wydajny Badanie modelu sprawia, że ​​można uzyskać dostęp do wszystkich treści listów studyjnych w prosty sposób: Ponieważ dowiedzieć się, gdzie i kiedy chcesz, i zorganizować swoje studia pracy najlepiej z indywidualnych zasobów czasowych - w miarę potrzeb.

Nasza oferta dla Ciebie: Sprawdź swoje studia licencjackie na Uniwersytecie akad 4 tygodnie okresu próbnego. W przypadku pytań na „badania w niepełnym wymiarze godzin” to nasz przyjazny i wykwalifikowany AKAD Academic Doradztwo wywołując 0711 81495-400 jak dla ciebie osobiście. My czekamy na kontakt!

Program taught in:
Niemiecki
AKAD University

See 9 more programs offered by AKAD University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
24 - 30 miesięcy
Zaoczne
Cena
12,960 EUR
Wszystkich czesne
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa