Test online Master of Arts w stosunkach międzynarodowych jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić studentom podstawy w zaawansowanych tematach stosunków międzynarodowych, a także specjalizacji w interdyscyplinarnej dziedzinie zawodowej. Obecne koncentracje obejmują globalne bezpieczeństwo i rozwiązywanie konfliktów oraz zrównoważony rozwój międzynarodowy.

Studenci i wykładowcy wchodzą w interakcję w czasie rzeczywistym podczas cotygodniowych zajęć online prowadzonych na żywo za pośrednictwem innowacyjnej platformy wideokonferencyjnej. Oczekuje się, że studenci ukończą zajęcia i lektury przed tymi małymi, żywymi sesjami dyskusyjnymi.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i realistycznych doświadczeń w świecie rzeczywistym, relacje międzynarodowe łączą elastyczność globalnego programu online z rygorystyczną, jakościową i klasową interakcją z doświadczeniem w kampusie. Studenci programu korzystają z:

  • Lekcje na żywo, prowadzone przez renomowany wydział amerykańskiego uniwersytetu

<li> Własne, wysoko produkowane materiały dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu</li> <li> Społeczne interakcje z wpływowymi rówieśnikami i wykładowcami</li> <li> Uczenie się w świecie rzeczywistym dzięki doświadczeniu capstone i DC Immersion</li> <li> Dożywotnie połączenia ze wspólnotami AU i SIS</li>

Szkoła służby międzynarodowej

Szkoła International Service (SIS) na American University rozumie, że złożone globalne wyzwania wymagają interdyscyplinarnych, opartych na współpracy rozwiązań. Zróżnicowana społeczność SIS łączy się z ideą służby. Wydziału ekspertów, personelu pomocniczego i sieci współpracowników przygotowują studentów do kariery w sprawach międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwości i zrozumienia międzykulturowego, profesjonalnej wiedzy i silnych umiejętności analitycznych. SIS jest konsekwentnie zaliczany do pierwszej dziesiątki międzynarodowych spraw zagranicznych w czasopiśmie Foreign Policy.

Koncentracje badań

Global Security & Conflict Resolution przygotowuje studentów do zrozumienia niuansów pokoju i bezpieczeństwa oraz do odgrywania ról, które zapobiegają konfliktom, zarządzają nimi i rozwiązują je. Studenci będą integrować teorię i praktykę do pracy w planowaniu obronnym, rozwiązywaniu międzynarodowych konfliktów i bezpieczeństwie z wnętrza państwa.

Zrównoważony rozwój międzynarodowy obejmuje politykę i praktykę w zakresie przeciwdziałania cyklom ubóstwa, planowaniu środowiskowemu, zmianom klimatycznym i przepływom zasobów. Integracja zrównoważonych badań środowiskowych i międzynarodowej praktyki rozwojowej w wyjątkowy sposób przygotowuje studentów do zrozumienia i rozwiązania problemów związanych z nierównością na Ziemi o ograniczonej zasobności.

Rekrutacja Wymagania

American University School of International Service poszukuje studentów International Relations Online, którzy są oddani służbie dla globalnego dobra. Wnioskodawcy muszą posiadać lub przesłać:

  • Licencjat z akredytowanej uczelni
  • Oficjalne i aktualne wyniki testów GRE (kod instytucji 0812)
  • Oficjalne stenogramy ze wszystkich instytucji akademickich
  • Trzy listy polecające
  • Aktualne CV CV
  • Szczegółowy opis celu
  • Prześlij wyniki egzaminu TOEFL, IELTS lub PTE (jeśli nie jest to native speaker angielski)

Kandydaci zagraniczni są mile widziani, aby ubiegać się o stosunki międzynarodowe. Egzamin TOEFL, IELTS lub egzamin PTE może zostać uchylony, jeśli student posiada tytuł licencjata lub wyższy z akredytowanej uczelni, której językiem wykładowym jest angielski w kraju, w którym angielski jest również oficjalnym język.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski
American University - School of International Service (SIS)
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Contact school
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Contact school
Deadline
Contact school