ma w kryminologii

Adler School of Professional Psychology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

ma w kryminologii

Adler School of Professional Psychology

MA w Kryminologii


Kryminologia jest naukowe badanie rodzaj, zakres, przyczyny i zapobieganie przestępczości, zarówno jednostki, jak i w społeczeństwie, a instytucje, które składają się na systemie, w tym karną sprawiedliwości ścigania, wymiar sprawiedliwości, więzienia, probacji / warunkowego zwolnienia, wobec nieletnich i usług ofiar.

&nbsp

Kryminologów użyciu metod badań społecznych nauki, zarówno jakościowych, jak i ilościowych, aby zrozumieć wieloaspektowy kierunek studiów zbrodni. Specjaliści w tej dziedzinie badania i dostarczyć teoretyczne wyjaśnienia norm i odchyleń zachowań, rozumiejąc, że każde społeczeństwo ma swój własny zestaw norm.
Master of Arts w Kryminologii: Program dostępny jest specjalnie przeznaczony do szkolenia lekarzy w celu rozwiązania bieżących wyzwań stojących systemu sądownictwa karnego, poprzez połączenie zajęć, które koncentruje się na skrzyżowaniu kryminalistyki, psychologii i sprawiedliwości społecznej. To unikalne podejście przygotowuje studentów do naprawdę coś zmienić poprzez analizę przyczyn i skutków zachowań przestępczych, zrozumienie zawiłości współczesnych systemów sprawiedliwości w sprawach karnych i stosowania teoretycznych umiejętności i danych empirycznych, by sprostać tym wyzwaniom.


Program przygotowuje studentów do zrozumienia większy kontekst społeczny, w którym jednostki są położone. Ta perspektywa jest wiodącą czynnikiem rozwoju interwencji i strategii zapobiegania, które są praktyczne, skuteczne, odpowiedzialne społecznie i zrównoważone.
Współczesne pole karne sprawiedliwość stoją wyzwania radzenia sobie z problemami, takimi jak choroby psychiczne, terroryzm, gangi, różnicami rasowe i postęp w technologii. W wyniku tego, zakres pracy dla osób przeszkolonych w kryminalistyce jest szerszy niż kiedykolwiek. Ścieżki kariery dla osób z zaawansowanym stopniu w tej dziedzinie może obejmować uczelnie, badania, korekty, egzekwowanie prawa, badań, oceny polityki, profilaktyki i programowania młodzieży. Ustawienia zatrudnienia mogą być tak różne, jak systemów sądowych, instytucji poprawczych, organów ścigania, instytucji finansowych, firm ubezpieczeniowych, sprzedawców detalicznych, firmy prawnicze, agencje non-profit oraz podmiotów rządowych, takich jak Drug Enforcement Agency, Federalnego Biura Śledczego, a Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

&nbsp


Delivery Online


Ten 36-kredytowej Program oferowany jest wyłącznie w trybie online i może być zakończona w ciągu mniej niż 24 miesięcy, co czyni go atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które mogą być aktualnie zatrudnionych. Nasz model uczenia asynchroniczna pozwala na wygodę i elastyczność. Wszystkie elementy tego programu można uzyskać za pośrednictwem przeglądarki internetowej z systemem na IBM PC (Windows lub Linux) lub Apple Macintosh (Apple OS). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszej minimum wymagań sprzętowych i programowych.

&nbsp


Warunki przyjęcia


Szkoły Adler, jesteśmy bardzo dumni z naszej zróżnicowanej studentów. Studenci reprezentują szeroki zakres zainteresowań zawodowych, etnicznych i kulturowych, i historii akademickich i praca. Przyznajemy osób z zapisem wybitne osiągnięcia w nauce i zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność.


Aby wziąć udział w przyjęciu, wnioskodawca musi spełniać następujące kryteria:


• legitymować się dyplomem licencjata z regionie akredytowanych instytucji amerykańskich, lub porównywalnym stopniu z międzynarodowych instytucji.

• Średnia ocen 3,0 lub wyższą na 4,0 skali do zajęć absolwent i licencjackich. Wyjątki mogą być udzielane na kandydatów, którzy wykazują lepsze wyniki w nauce lub zdolności naukowe w inny sposób.

• Odpowiednie wolontariusz i doświadczenia zawodowe są również brane pod uwagę.

• Wykonaj następujące kursy wstępnych z klas "C" lub lepiej: ogólne lub wprowadzenie psychologii i jeden kurs w kryminologii lub wymiaru sprawiedliwości. Odpowiednik zajęć w innych naukach społecznych może być również brane pod uwagę.Studenci mogą być dopuszczone przed zakończeniem te warunki, ale wszyscy studenci muszą wypełnić te przedmioty, na koniec pierwszego półrocza rekrutacja w Szkole Adler.

• Zatwierdzone kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w końcowym etapie procesu aplikacji.

&nbsp


Wymagania stopnia


• Pomyślne ukończenie wszystkich wymaganych godzin kredytowych, w tym wszystkich wymaganych kursów

• łączny GPA 3.0 lub więcej i nie więcej niż dwa stopnie lub sześć godzin kredytowych "C" lub "C"

• Zakończenie wniosku o ukończeniu studiów i pełnej zapłaty wszystkich zaległych czesne

Zatwierdzenie • Wydział i zalecenia dla Rady Nadzorczej do przyznania Master of Arts w Kryminologii

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Stany Zjednoczone - Chicago, Illinois
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Chicago, Illinois
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą