Przeczytaj oficjalny opis

MA Śmierć, religia i kultura bada sposób, w którym śmierć jest tylko nieuchronność życia. Ten uniwersalny rzeczywistość jest różnie rozumiane przez różnych kultur i tradycji religijnych, a te porozumienia są odtwarzane w rytuały śmierci, umierania i żałoby.

Wymagania kwalifikacyjne: Zwykle pierwszy lub drugi dyplom z wyróżnieniem klasy lub doświadczenie zawodowe w dziedzinie badań

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem: IELTS 6.5 (z 6.5 w doktrynie) lub równoważny

Daty rozpoczęcia: wrzesień i styczeń

Proces aplikacji: UKPASS (wnioskodawcy w pełnym wymiarze czasu tylko) lub Direct Entry Formularz zgłoszeniowy (wnioskodawcy w niepełnym wymiarze czasu tylko)

Treść programu

Program przyciąga szeroką gamę studentów pogrzebowych, duchowni z różnych tradycji, nauczycieli oraz osób przygotowujących się do stopnia badań, jak również wielu ludzi, którzy są po prostu zafascynowanych tematem.

Badanie dostarcza widok podejść do historycznych i bieżących śmierci i umierania, usuwania i pogrzebowego rytuałów, umożliwiając spotkanie grup zawodowych i studentów z partykularnych interesów w tej dziedzinie specjalizacji.

Uczenia się i nauczania

Uczniowie zobowiązują uporządkowanej dyskusji i debaty na forach elektronicznych i są odczyty z przewodnikiem oczywiście i dostępu do e-zasobów przechowywanych w bibliotece w celu zakończenia oceny. Wizyta w lokalnych krematoriów, cmentarz, kostnicy i / lub domu pogrzebowego jest istotnym aspektem programu.

Program jest prowadzony przez zespół wysoko wykwalifikowanych i entuzjastyczny personel, który obejmować światowej sławy uczonych.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,900 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa