ONLINESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Master of Science stopni są zaawansowane programy akademickie, które są oferowane przez uczelnie wyższe do studentów, którzy już uzyskał tytuł licencjata. Zarabianie magistra mogą prowadzić do większych zawodowych i osobistych możliwości dla absolwentów.

Programy w dziedzinie opodatkowania oferują zainteresowanym studentom wiele różnych możliwości poznania sposobów finansowania rządów i zarządzania nimi przez firmy. Omawiane tematy mogą obejmować wszystko, od międzynarodowego prawa podatkowego, po specyficzne dla przemysłu wymogi podatkowe.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Podatki, Stany Zjednoczone, Kształcenie na odległość Filter

Masters Online nauki w zakresie rachunkowości i podatków

University of Hartford Online
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

The University of Hartford, Barney School of Business oferuje szereg programów dla studentów poszukujących zaawansowanej edukacji w dziedzinie rachunkowości i podatków.

Czytaj więcej

Master of Science in Podatki

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Online

Master of Science w dziedzinie opodatkowania jest przeznaczony dla studentów realizujących specjalistyczne studia w dziedzinie opodatkowania.

Czytaj więcej