ONLINESTUDIES

Master of Science to program edukacyjny, który wymaga studentów do ukończenia zajęć, praktyczne szkolenie i pracę badawczą w celu zarobienia stopnia. Z tytułem magistra, studenci mają możliwość specjalizujący ich stopnia w wybranej dziedzinie lub koncentracji.

Studenci, którzy studiują podatki, mogą dowiedzieć się więcej o polityce publicznej, finansach i zarządzaniu przychodami. Ten program jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcieliby pracować w rządzie lub rachunkowości.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

2 Wyniki z Podatki, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

Masters Online nauki w zakresie rachunkowości i podatków

University of Hartford Online
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Online

The University of Hartford, Barney School of Business oferuje szereg programów dla studentów poszukujących zaawansowanej edukacji w dziedzinie rachunkowości i podatków.

Czytaj więcej

Master of Science in Podatki

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Online

Master of Science w dziedzinie opodatkowania jest przeznaczony dla studentów realizujących specjalistyczne studia w dziedzinie opodatkowania.

Czytaj więcej