close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe wykształcenie i szkolenie na swoim kierunku, magister, znany również jako Master of Science, może być dobrym rozwiązaniem. W większości instytucji, jako kluczowy element mgr, będziesz prowadzić projekt badawczy i pisać pracę na podstawie swoich ustaleń. Zdobycie tego tytułu może zająć od dwóch do trzech lat. Możesz zastanawiać się, "Co to jest… Czytaj więcej

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe wykształcenie i szkolenie na swoim kierunku, magister, znany również jako Master of Science, może być dobrym rozwiązaniem. W większości instytucji, jako kluczowy element mgr, będziesz prowadzić projekt badawczy i pisać pracę na podstawie swoich ustaleń. Zdobycie tego tytułu może zająć od dwóch do trzech lat.

Możesz zastanawiać się, "Co to jest tytuł magistra w dziedzinie podatków?" Ten stopień ma na celu nauczyć Cię najdrobniejszych aspektów prawa podatkowego, tak jak ma to zastosowanie do przedsiębiorstw i osób fizycznych. Możesz dowiedzieć się, jak badać prawo podatkowe, tworzyć plany podatkowe i rozwiązywać problemy podatkowe, z którymi mogą spotkać się klienci. Szkoły mogą oferować zajęcia z zasad i polityki podatkowej, podatków międzynarodowych, podatku od osób prawnych, umów podatkowych i porównawczych systemów podatkowych.

Istnieje wiele umiejętności, które można zdobyć, biorąc udział w MSc w dziedzinie podatków, takich jak korzystanie z arkuszy kalkulacyjnych i oprogramowania księgowego. Możesz również zdobyć doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i przywódcze. Każda z nich może być dla ciebie korzystna niezależnie od Twojego zawodu.

Przed przystąpieniem do programu magistra w zakresie podatków, upewnij się, że rozumiesz koszty rejestracji. Lokalizacja szkoły, czesne i opłaty oraz liczba kredytów, które bierzesz, wpływają na koszt. Porównaj dokładnie każdy program, aby znaleźć ten, który jest dla Ciebie najlepszy.

Magister podatków może pomóc ci wspiąć się po drabinie korporacyjnej i pracować na wyższych stanowiskach. Możliwości obejmują doradcę finansowego, dyrektora finansowego, certyfikowanego publicznego księgowego i menedżera przychodów. Możesz również pracować dla organizacji non-profit jako doradca podatkowy lub dyrektor finansowy. Istnieją stanowiska ze służbami porządkowymi jako analityk oszustów lub księgowy sądowy.

Możesz wybrać instytucje lokalne lub zagraniczne, aby uzyskać tytuł magistra z podatków. Wiele szkół oferuje kursy online, jeśli wolisz taką opcję. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Hartford Online
Hartford, Stany Zjednoczone

The University of Hartford, Barney School of Business oferuje szereg programów dla studentów poszukujących zaawansowanej edukacji w dziedzinie rachunkowości i podatków.

The University of Hartford, Barney School of Business oferuje szereg programów dla studentów poszukujących zaawansowanej edukacji w dziedzinie rachunkowości i podatków. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Online
 
Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
Cincinnati, Stany Zjednoczone

Master of Science w dziedzinie opodatkowania jest przeznaczony dla studentów realizujących specjalistyczne studia w dziedzinie opodatkowania.

Master of Science w dziedzinie opodatkowania jest przeznaczony dla studentów realizujących specjalistyczne studia w dziedzinie opodatkowania. -
MSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
12 - 24 miesiące
Język angielski
Sie 2021
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami