ONLINESTUDIES

Master of Science stopni są szkolne programy, które zapewniają edukację dogłębnej dla studentów w wybranej dyscyplinie lub ostrości. Odbieranie MSC może pomóc uczniom doskonalić swoje umiejętności badawcze, jak również ich umiejętności krytycznego myślenia, przywództwa i komunikacji.

Studenci zainteresowani zarządzania majątkiem może wybrać do realizacji programu w zakresie planowania finansowego. Niektóre tematy mogą badania są psychologia rozwoju osobistego; Globalny; pieniądze, bankowość i rynki finansowe; Podstawy przedsiębiorczości oraz planowanie podatkowe.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

1 Wyniki z Planowanie finansowe, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

Magister rozwoju człowieka i nauk o rodzinie - planowanie finansowe rodziny

North Dakota State University - Graduate School
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;3 lat(a)
01 Gru 2020
Język angielski
Online

Programy studiów prowadzące do uzyskania tytułu Graduate Certificate lub Master of Science są oferowane w trzech opcjach: planowanie finansowe rodziny, rozwój młodzieży i gero ...

Czytaj więcej