Przegląd kursu

Dowiedz się, jak z tym programem równoważyć elementy bezpieczeństwa IT, takie jak infrastruktura, zasady, zarządzanie i zgodność. Internetowy magister zarządzania bezpieczeństwem Arden University umiejętności menedżerskie, aby skutecznie kierować elementami struktury bezpieczeństwa IT w firmie.

Dzięki elastycznemu trybowi nauki Arden możesz zdobyć tytuł magistra w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT, a także swoje istniejące zobowiązania i obowiązki. Ten program pomoże ci przenieść karierę na wyższy poziom, a jednocześnie wzmocni środki bezpieczeństwa cybernetycznego w swojej organizacji.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w swojej firmie, ze szczególnym naciskiem na implementację bezpieczeństwa.

117478_ITsecuritymanagement.jpg

Moduły kursu:

Monitorowanie technologii i trendów

Bądź na bieżąco z szybko zmieniającym się środowiskiem technologicznym w tej strategicznej roli IT. Będziesz miał okazję ocenić nowe technologie i zbadać, w jaki sposób są one stosowane w bieżącej praktyce biznesowej. Korzystając z podejścia analitycznego, ocenisz możliwość wdrożenia pojawiających się trendów IT w obecnych praktykach biznesowych.

Rozwój strategii bezpieczeństwa informacji

Każda organizacja korzystająca z rozwiązań informatycznych powinna planować zarządzanie zagrożeniami bezpieczeństwa. Niezbędna czynność wymaga skutecznych, elastycznych strategii, które będą wdrażane przez osoby o specjalistycznej wiedzy. Moduł ten bada metody i standardy stosowane przy opracowywaniu solidnych strategii, koncentrując się na głównych technologiach w grze. W dwóch studiach przypadków poznasz aktualne strategie bezpieczeństwa i umiejętności z zakresu informatyki śledczej.

Zarządzanie ryzykiem

Ten moduł zapewni Ci podstawy w dwóch tematach, które idą w parze - zarządzanie ryzykiem i teoria innowacji. Stosując w praktyce środowisko inżynieryjne, nauczysz się oceniać związek między ryzykiem a sposobami wykorzystania go w celu ułatwienia innowacji. Zajmiesz się implikacjami, jakie ma to dla kultury organizacyjnej, i wykorzystasz praktyczne scenariusze do zbadania zróżnicowanego wpływu na praktyki biznesowe.

Zarządzanie bezpieczeństwem IT

Środki bezpieczeństwa cybernetycznego nowoczesnych organizacji są wspierane przez spójne zasady i metody, a ten moduł bada techniki wymagane do zarządzania systemami bezpieczeństwa IT wszystkich rozmiarów. Nauczysz się także opracowywać i wdrażać plany odzyskiwania bezpieczeństwa oraz oceniać obecną praktykę organizacyjną w odniesieniu do zasad, które rządzą i wspierają ją, oraz zalecać ulepszenia.

Zarządzanie systemami informatycznymi

W miarę jak systemy stają się coraz bardziej złożone, zarządzanie staje się coraz ważniejsze. Oceniasz rolę, jaką odgrywa zarządzanie w ograniczaniu ryzyka i maksymalizowaniu korzyści z polegania na systemach i oprogramowaniu. Rozpoznasz kluczową rolę odgrywaną przez strategię zarządzania i przeprowadzisz audyt bieżących podejść do sprawowania rządów pod kątem krytyki.

Systemy chmury i aplikacje

Ocenisz rozwój systemów przetwarzania w chmurze i ich wykorzystanie w organizacjach. Moduł ten uwzględnia korzyści, jednocześnie zapewniając zrównoważone zrozumienie konsekwencji rozproszonych technologii. Ocenisz ich zmieniającą się naturę i krytycznie przeanalizujesz ich wdrożenie w miejscu pracy.

Projekt badawczy:

Ten ważny projekt daje możliwość zbadania wybranego obszaru, związanego z tematem programu, i rozwijania umiejętności krytycznych. Stworzysz propozycję badań i wybierzesz między konwencjonalną rozprawą, artykułem akademickim a prezentacją. Następnie wykorzystasz całą swoją wiedzę z programu, z możliwością powiązania swoich badań z rzeczywistymi potrzebami pracy.

Co mówią nasi uczniowie

117421_d0yCGJoQ.png

„Powrót do edukacji w pełnym wymiarze godzin stał się prawie niemożliwy, ponieważ miałem rodzinę, kredyt hipoteczny i wszystkie inne czynniki rozpraszające współczesne życie rodzinne. Czy poleciłbym Ardenowi? Tak, chciałbym. i potencjał do pracy w mojej wybranej dziedzinie. ”

Martin Lithgow,

Arden University

Wymagania kwalifikacyjne

Aby wziąć udział w tym kursie, musisz zwykle:

  • Dyplom z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii w co najmniej drugiej klasie (2,2) lub równorzędnej.
  • Dla studentów, których wcześniejsze nauczanie nie było prowadzone w języku angielskim: IELTS 6.5 lub równoważny (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie).
Co jeśli nie mam kwalifikacji akademickich?

Zachęcamy i rozważamy aplikacje od osób z dużym doświadczeniem w zarządzaniu (zazwyczaj 5 lat), które są w stanie wykazać motywację do studiowania programu. Poprosimy o Twoje CV i referencje na poparcie Twojej aplikacji.

Opłaty

9.500 £ (Wielka Brytania

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 48 więcej kursów w Arden University »

Ostatnia aktualizacja Sierpień 18, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Paź 2019
Sty 2020
Duration
18 - 60 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,957 EUR
Opłaty rocznie: 6,957 € (UK / EU), 6,957 € (międzynarodowa)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Kwi 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Kwi 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa