Przegląd

W dzisiejszym globalnym i wysoce konkurencyjnym środowisku nasz program studiów magisterskich podyplomowych MSc Project Management zapewni Ci wyróżnienie się z tłumu. Ten zaawansowany kurs wprowadza studentów w złożoność nowoczesnego biznesu, obejmując szeroki zakres trudnych i prowokujących do myślenia tematów. Program daje także możliwość podjęcia niezależnych badań i stworzenia raportu na temat badań i zarządzania w wysokości 40 kredytów.

Opracowany i prowadzony przez ekspertów tematycznych, ten w 100% interdyscyplinarny i integracyjny program nauczy Cię, jak badać i oceniać metody badawcze i umiejętności technologiczne w podejmowaniu skutecznych i etycznych decyzji dotyczących zarządzania, a jednocześnie krytycznie analizować dogłębnie skomplikowane problemy menedżerskie, zarówno systematyczne, jak i innowacyjnie. Będziesz także rozwijał umiejętność oceny zasad i podstaw teoretycznych zarządzania, strategii i innych dyscyplin w sektorach przemysłowych.

Opierając się na swojej obecnej wiedzy i doświadczeniu w zarządzaniu, będziesz angażować się w działania związane z twoimi obecnymi lub przyszłymi rolami zawodowymi. Program narazi Cię na bieżące myślenie w szerokim zakresie zagadnień związanych z zarządzaniem projektami i zapewni teoretyczne i praktyczne zbadanie czynników wymaganych do efektywnego zarządzania projektami.

Nauka i ocena

Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu.

Wszystkie nasze kursy online mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania.

Wszystkie nasze kursy mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Ponieważ jesteśmy uniwersytetem internetowym w 100%, korzystamy z wirtualnego środowiska nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych.

Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim.

Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Nasz kurs MSc Project Management obejmuje zarówno moduły obowiązkowe, jak i podstawowe.

Zamiast egzaminów przyjmujemy podejście oparte na przydziale do oceny. Oceny dla MSc Project Management opiera się na połączeniu pisemnych zajęć i pracy nad dysertacją lub indywidualnego projektu.

Jesteś w stanie zobaczyć swoje obecne tymczasowe oceny od początku programu, co pozwala ci ocenić sukces twoich aktualnych metod badawczych i wyraźnie zidentyfikować obszary do poprawy. Wierzymy, że ta przejrzystość daje ci informacje, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać kurs Mistrza. Osiągamy to poprzez:

  • wyraźne zaznaczenie twoich znaków w twoim dzienniku, który można zobaczyć po zalogowaniu się na platformie edukacyjnej
  • szybki przegląd prac, aby upewnić się, że dziennik jest zawsze aktualny
  • ocenianie pracy w całym module, zamiast czekać na egzaminy na koniec roku
  • zapewnienie regularnego kontaktu z doradcą ucznia
  • prostota i przejrzystość w projektowaniu naszych kryteriów oceny

Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu.

Po pomyślnym ukończeniu studiów magisterskich z zarządzania projektami, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły średniej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Dążymy do poprawy szans na zatrudnienie wśród naszych absolwentów. Nasze kursy online dają możliwość poprawy perspektyw zawodowych i możliwości zarobkowych dzięki połączeniu kluczowych umiejętności, które można bezpośrednio przenieść na miejsce pracy.

Osiągnięcie tego Msc Project Management pokaże swoją wiedzę i zaangażowanie dla przyszłych pracodawców. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją rolę kierowniczą, czy szukasz zmiany w karierze, ten MSc da ci umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w prawie każdej organizacji.

Szeroka gama umiejętności zarządzania projektami, które będziesz rozwijać, zostanie uzupełniona o umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w trakcie kursu. Należą do nich umiejętności krytycznego myślenia, badania, ocena strategii, umiejętności komunikacji i zbierania informacji, ale nie ograniczają się do nich.

Wymagania wstępne

1. Akademicka droga wejścia

Aby spełnić wymagania Academic Entry Route dla naszego programu zarządzania projektami MSc, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Studia licencjackie z zatwierdzonej instytucji równoważne dyplomowi brytyjskiego honoru lub odpowiedniej kwalifikacji zawodowej.

Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.5 lub równoważny. Jeśli nie posiadasz IELTS lub równoważnej kwalifikacji.

2. Otwórz trasę wprowadzania

Zdajemy sobie sprawę, że możesz zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów i że wcześniejsze osiągnięcia w nauce nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. W związku z tym, jeśli nie spełniasz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej otwartej trasy wejściowej.

Aby spełnić wymagania dotyczące trasy wstępnej dla naszego programu zarządzania projektami MSc, musisz spełnić co najmniej następujące kryteria:

  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe na poziomie wyższym.
  • Znajomość języka angielskiego powinna być na poziomie odpowiadającym IELTS (Academic) 6.5.

Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli jesteś obywatelem lub jeśli ukończyłeś kwalifikację równoważną dyplomowi brytyjskiemu w którymkolwiek z tych krajów.

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

21-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli zarejestrujesz się w naszym programie do zarządzania projektami magisterskimi, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej w liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 37 więcej kursów w University of Essex Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
10,906 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty