Oferowane przez: College of Science, Engineering,

Przygotuj się do ochrony organizacji przed zagrożeniami

Grand Canyon University 's Bridge (Master of Science in Cyber ​​Security) zapewnia podstawę informatyczną i ramy cyberbezpieczeństwa dla osób zmieniających zawód lub zainteresowanych tą dziedziną, które mają akredytowany tytuł licencjata w dziedzinie niezwiązanej z tematyką. Rozwiniesz bazę wiedzy, aby przejść do bardziej dogłębnej nauki dzięki wprowadzeniu do programowania komputerów i IT. Przeprowadzając program mostu cyberbezpieczeństwa, poznasz sieci i sieci IT, a także administrację systemami, konserwację i technologie platformy na poziomie podstawowym. Końcowy kurs koncentruje się na podstawowych zagadnieniach i podstawowych pojęciach związanych z bezpieczeństwem informacji, takich jak szyfrowanie danych, świadomość bezpieczeństwa, problemy operacyjne, strategie bezpieczeństwa i typy ataków.

Podstawowa nauka w zakresie rozwijania umiejętności cyberbezpieczeństwa

Poniższe kursy pomostowe przygotowują Cię do przejścia na studia magisterskie:

  • Wprowadzenie do informatyki i technologii informacyjnej
  • Platformy i technologie sieciowe
  • Administracja i konserwacja systemu
  • Podstawy bezpieczeństwa cybernetycznego

Uzyskanie tej podstawowej wiedzy umożliwia rozpoczęcie pracy w programie dla absolwentów, w ramach którego będziesz angażować się w stosowanie metodologii Hackers-with-Halos i zdobywać intensywne doświadczenia praktyczne, jednocześnie budując kompleksowy program zabezpieczeń w środowisku wirtualnym, które rejestruje główne obszary, w których występują problemy. w ramach cyberbezpieczeństwa.

Twój następny stopień

Absolwenci programu mostów cyberbezpieczeństwa będą mieli podstawy naukowe do przejścia do programu Master of Science in Cyber ​​Security. Będziesz posiadać umiejętności wprowadzające, które pomogą ci lepiej zrozumieć własności finansowe, zabezpieczać dane, oceniać środowiska wirtualne i zarządzać infrastrukturą. Kontynuowanie nauki wyższej poza tym programem pomostowym daje przewagę nad konkurencją, gdy przygotowujesz się do skutecznego kierowania praktykami cyberbezpieczeństwa w organizacji.

Ukończenie tych czterech kursów, po 4 punkty każdy, pozwala przejść kolejny etap edukacji i wykorzystać potencjalne możliwości kariery (po zdobyciu tytułu magistra), takie jak oficer bezpieczeństwa informacji korporacyjnych (CISO), dyrektor ds. Bezpieczeństwa korporacyjnego (CSO), dyrektor bezpieczeństwo, starszy inżynier bezpieczeństwa / architekt, kierownik bezpieczeństwa, starszy programista bezpieczeństwa lub analityk bezpieczeństwa informacji.

Lokalizacje programów

online
Dążenie do zdobycia wykształcenia następnej generacji z dyplomem online na Uniwersytecie Grand Canyon University . Zarabiaj na swoim poziomie z wygodą i elastycznością dzięki kursom online, dzięki którym możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. GCU oferuje najbardziej doświadczone przywództwo w dostarczaniu internetowych programów studiów. W pełnym wymiarze czasu członkowie wydziału i w pełni wyszkoleni instruktorzy wspomagający, wyposażeni w silne zaplecze akademickie i praktyczne doświadczenie w swoich dziedzinach, wspierają Cię na każdym kroku. Zaprojektowane z myślą o karierze zawodowej, nasze zajęcia online zapewniają intymne środowisko, które stymuluje angażujące i wymagające dyskusje. Wybieraj spośród programów w różnych naszych kolegiach, w obszarach o wysokim popycie. Zajęcia zaczynają się często.

http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

http://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Grand Canyon University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa