Przegląd kursu

Nowoczesne miejsce pracy opiera się na danych, a osoby z umiejętnościami obsługi i interpretacji danych organizacji są bardzo poszukiwane. Ta analiza danych MSc

Elastyczny tryb studiów Arden University ułatwia rozwijanie umiejętności obsługi danych i zarządzania projektami wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Ten program pomoże Ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, zbliżając swoją organizację do celów wydajności.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi ogólnoświatowymi absolwentami, aby pomóc Ci inspirować zmiany i zarządzać nimi w Twojej firmie, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi projektów.

116291_xC8H7XNQ.jpeg

Moduły kursu

Projektowanie danych:

Dowiedz się, jak podejść do danych, rozwiązując kluczowe pytania dotyczące zamierzonych wyników biznesowych i wybierz najbardziej odpowiednią metodę zbierania danych. Nauczysz się projektować podejścia do wdrażania i wdrażać instrumenty i systemy do zbierania danych, aby osiągnąć wartościowe wyniki.

Obsługa danych i podejmowanie decyzji:

Dzięki dostępowi do większej ilości danych niż kiedykolwiek, osoby przystosowane do obsługi i interpretacji tych danych mogą dodać realnej wartości do miejsca pracy. Celem tego modułu jest nauczenie się, jak interpretować dane i podejmować kluczowe decyzje biznesowe kształtujące przyszłość organizacji.

Wizualizacja danych i interpretacja:

Zdobądź kluczowe umiejętności w zakresie danych, które zapewniają firmom znaczącą przewagę konkurencyjną, ucząc się prezentować te dane w sposób uniwersalny i zrozumiały dla specjalistów i nie-specjalistów.

Techniki zarządzania projektem:

Dzieląc różne typy zarządzania projektami, nauczysz się solidnych metod kontrolowania projektów od początku do końca. Moduły te obejmują budżety, rozwiązywanie złożonych problemów i koordynują pracę zespołu projektowego.

Zarządzanie projektami:

Przejmij kontrolę nad projektami ze wszystkimi niezbędnymi modelami, ucząc się efektywnego przywództwa, jak dopasować ludzi do zadań, harmonogramu, budżetu i oceny ryzyka. Będziesz także rozwijać zdolność do określenia, czy inwestycja będzie opłacalna.

Analityka projektu:

Wykorzystuj dane do podejmowania decyzji związanych z zarządzaniem projektem i utrzymuj zdrowie projektu przez cały czas jego trwania. Odkryj kontekst, w którym te fakty i statystyki są używane do pomiaru wydajności projektu, i nabądź pewności co do wykorzystania analizy do podejmowania decyzji.

Projekt badawczy:

Ten ważny projekt daje możliwość zbadania wybranego obszaru, związanego z tematem programu, i rozwijania umiejętności krytycznych. Stworzysz propozycję badań, wybierzesz między tradycyjną dysertacją lub artykułem akademickim i prezentacją, a następnie zastosujesz całą swoją wiedzę z programu, z możliwością powiązania swoich badań z rzeczywistymi potrzebami pracy.

Co mówią nasi uczniowie:

116289_aHxRrRI8.png

Kosztem szkolnictwa wyższego nie mogłem sobie pozwolić na rezygnację z pracy; studiując w Internecie mogę pracować w pełnym wymiarze godzin i pracować na pełnym etacie. Teraz pracuję od 8:00 do 14:00 w mojej firmie, a następnie pracuję 2-9 pm na moim stopnia; mogę zmieścić dużo w dzień i mieć czas dla mojej rodziny też. "

Richard Wing,

LLB

Wymagania kwalifikacyjne

Aby wziąć udział w tym kursie, musisz zwykle:

  • Dyplom z wyróżnieniem w Wielkiej Brytanii w co najmniej drugiej klasie (2,2) lub równorzędnej.
  • Dla studentów, których wcześniejsze nauczanie nie było prowadzone w języku angielskim: IELTS 6.5 lub równoważny (nie mniej niż 6,0 w dowolnym elemencie).
Co jeśli nie mam kwalifikacji akademickich?

Zachęcamy i rozważamy aplikacje od osób z dużym doświadczeniem w zarządzaniu (zazwyczaj 5 lat), które są w stanie wykazać motywację do studiowania programu. Poprosimy o Twoje CV i referencje na poparcie Twojej aplikacji.

Opłaty

9.500 £ (Wielka Brytania

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 48 więcej kursów w Arden University »

Ostatnia aktualizacja Sierpień 18, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Paź 2019
Sty 2020
Duration
18 - 60 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
6,957 EUR
Opłaty rocznie: 6,957 € (UK / EU), 6,957 € (międzynarodowa)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Kwi 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Kwi 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa