$close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studenci zainteresowani zarządzaniem biznesowym często dążą do uzyskania tytułu Master of Business Administration (MBA), aby dodać do swoich umiejętności menedżerskich. Zarabianie na MBA zwykle przygotowuje absolwenta do konkurowania i doskonalenia się na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w wybranej dziedzinie. Czym jest MBA w zarządzaniu bezpieczeństwem? Studenci zazwyc… Czytaj więcej

Studenci zainteresowani zarządzaniem biznesowym często dążą do uzyskania tytułu Master of Business Administration (MBA), aby dodać do swoich umiejętności menedżerskich. Zarabianie na MBA zwykle przygotowuje absolwenta do konkurowania i doskonalenia się na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w wybranej dziedzinie.

Czym jest MBA w zarządzaniu bezpieczeństwem? Studenci zazwyczaj biorą udział w standardowych kursach biznesowych, takich jak ekonomia, marketing, zarządzanie projektami, finanse, zachowania organizacyjne i komunikacja, a także zajęcia obejmujące takie tematy, jak podstawy bezpieczeństwa, zarządzanie ryzykiem zawodowym i regulacje w miejscu pracy. Szkoły mogą oferować dodatkowe przedmioty do wyboru, takie jak zarządzanie bezpieczeństwem i inżynieria w budownictwie, przemyśle chemicznym i elektrycznym, analiza i kontrola procedur kontrolnych, higieny przemysłowej i edukacji środowiskowej.

Umiejętności zarządzania bezpieczeństwem mogą być stosowane w wielu okolicznościach, od środowisk profesjonalnych po szkoły i domy. Zarządzanie projektami i umiejętności komunikacyjne można łatwo przenieść na wszystkie gałęzie przemysłu i regularnie pomagają w rozwoju kariery zawodowej.

Czesne i opłaty pobierane za ukończenie MBA zazwyczaj różnią się w zależności od lokalizacji uniwersytetu, zawartości programu i tego, czy kursy są podejmowane w pełnym wymiarze godzin studenckim czy w niepełnym wymiarze czasu pracy. To, czy kursy są dostarczane w kampusie lub w Internecie, może również wpłynąć na ogólne koszty programu. Niektóre programy czasami wymagają staży, rozpraw lub prezentacji dyplomowych.

Absolwenci MBA często korzystają z wielu opcji podczas kariery w zarządzaniu bezpieczeństwem. Wiele organizacji wybiera studentów MBA, zatrudniając menedżera ds. BHP, dyrektora ds. Bezpieczeństwa w firmie, analityka ds. Programu ochrony środowiska, dyrektora ds. Zrównoważonego rozwoju, lidera platformy innowacji, kierownika ds. Energii w centrum danych, inspektora optymalizacji wody lub wiceprezesa ds. Rozwoju biznesu. Miejsca pracy agencji rządowych mogą obejmować analityka ryzyka konserwatywnego, menedżera programu działań w zakresie ochrony środowiska, dyrektora ds. Zgodności kontraktu, audytora bezpieczeństwa lub osobę nadzorującą kontrolę.

Specjalizacje uniwersyteckie w zakresie zarządzania bezpieczeństwem są często zależne od wiedzy o lokalizacji i wydziale. Niektóre mogą oferować kursy online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Instituto Europeo de Posgrado - Colombia
Madryt, Hiszpania +1 Więcej

Este MBA forma profesjonalna bezpośrednia konkurencja, konkurencja, konkurencja i konkurencja w segmencie normatywnym. Permit obtener Certificados de Auditor Interno ISO9001, ... +

Este MBA forma profesjonalna bezpośrednia konkurencja, konkurencja, konkurencja i konkurencja w segmencie normatywnym. Permit obtener Certificados de Auditor Interno ISO9001, ISO14001, ISO45001 de Bureau Veritas, certificadora líder a nivel mundial. -
MBA
studia niestacjonarne
14 miesiące
Język hiszpański
Online