MBA

Ten MBA to zaawansowana kwalifikacja przeznaczona dla studentów z duchem przedsiębiorczości, którzy chcą prowadzić własną działalność gospodarczą, przyspieszyć swoją karierę lub awansować do roli lidera.

2018-2019 Oferta roku akademickiego: Studenci rozpoczynający się w roku akademickim 2018-2019 mogą ubiegać się o część stypendium w wysokości do 6000 funtów na czesne.

Przegląd

Zaprojektowany dla rebeliantów z myślą o ludziach, którzy chcą rzucić wyzwanie "dlaczego" i mają odwagę i energię, aby kształtować świat wokół nich, nasz 100% online MBA przygotuje Cię do sukcesu w dynamicznych środowiskach nowoczesnego świata biznesu.

Ten internetowy program MBA, opracowany przez światowej klasy zespół Essex Business School, obejmuje unikalne warsztaty reżysera, które przyciągają liderów branży i wybitnych mówców przed całą populacją studentów MBA, przez tygodniowe, angażujące doświadczenie. Jest to doskonała okazja dla studentów do zastosowania swojej wiedzy w różnych komercyjnych scenariuszach i odkrywania rzeczywistych wyzwań biznesowych z różnych perspektyw.

Doświadczanie w uczeniu się jest podstawą naszego programu MBA. Nasze interaktywne wydarzenia synchroniczne w czasie rzeczywistym w czasie rzeczywistym zapewniają wiele możliwości refleksji i nauki naszym uczniom, którzy współpracują w grupach o różnych rozmiarach i składzie. Te interakcje w czasie rzeczywistym pozwalają uczniom dzielić się, dzielić i zastanawiać nad doświadczeniami i spostrzeżeniami zaczerpniętymi z różnych przemysłowych, geograficznych i kulturowych perspektyw reprezentowanych w społeczności MBA.

Program obejmuje szeroką gamę innowacyjnych modułów obejmujących wiele kluczowych tematów, w tym przedsiębiorczość, ekonomię zarządzania, strategię biznesową, zrównoważone operacje i wiele innych.

W ramach tych prowokujących do myślenia i wymagających modułów, studenci mają możliwość poznania wpływu internacjonalizacji, a jednocześnie zdobycia umiejętności do przewodzenia na coraz bardziej wymagających rynkach. Nasi studenci są wyposażeni w odpowiednie umiejętności i mentalność, aby wprowadzać innowacje w destrukcyjnym świecie biznesu, skutecznie reagując na globalne wyzwania biznesowe. Program wspiera i rozwija ducha przedsiębiorczości, umożliwiając każdemu uczniowi budowanie trwałych, odpornych modeli biznesowych.

Nauka i ocena

Wprowadzenie

Nauka online daje ci swobodę nauki, kiedy i gdzie ci odpowiada - w domu, w czasie lunchu lub gdziekolwiek indziej masz dostęp do Internetu. Wszystkie nasze kursy mają orientacyjny czas trwania, który jest wskazówką, ile czasu zajmie ukończenie kursu. Rzeczywisty czas trwania może być dłuższy lub krótszy w zależności od szybkości nauki, wybranych opcji studiów i dostępności modułu. Możliwe jest ukończenie studiów szybciej niż orientacyjny czas trwania kursu poprzez podwojenie liczby modułów w określonych godzinach; jednak obowiązują minimalne okresy badania. Wszystkie nasze kursy online mają regularne daty rozpoczęcia przez cały rok. Nasz rok akademicki jest podzielony na moduły, zazwyczaj z przerwą tygodniową lub dwutygodniową pomiędzy modułami i zorganizowaną trzytygodniową przerwą na okres świąteczny. Studenci otrzymają harmonogram zajęć podczas procesu składania wniosku.

Metody nauczania i styl

Nasz wyjątkowy program MBA obejmuje sychroniczną frekwencję i warsztaty reżyserskie, gdzie studenci mogą uczyć się poprzez refleksję, współpracować z innymi studentami, wykładowcami i wybitnymi gośćmi, aby poznać rzeczywiste wyzwania biznesowe z różnych perspektyw. Moduły, które zdecydujesz się podjąć online w ramach tego programu, wykorzystają wirtualne środowisko nauczania zamiast tradycyjnego kampusu. System śledzi i zarządza procesem uczenia w czasie rzeczywistym i zapewnia natychmiastowy dostęp do materiałów edukacyjnych. Ta platforma edukacyjna pozwala zarówno uczniom, jak i nauczycielom aktywnie uczestniczyć w rozmowach w czasie rzeczywistym, a także słuchać i oglądać wykłady i seminaria przez internet. Wszystkie kursy są dostarczane wyłącznie w języku angielskim. Jesteś wspierany przez cały kurs przez dedykowanego doradcę ucznia i masz możliwość regularnej interakcji z innymi uczniami i nauczycielem. Aby zagwarantować, że otrzymasz wsparcie od swojego nauczyciela, ograniczymy nasze klasy do 20 uczniów.

Oszacowanie

Ocena modułów online MBA opiera się na połączeniu egzaminów, synchronicznych sesji obecności, pisemnych zajęć, udziału w dyskusjach i refleksyjnych zapisów w dzienniku z uwzględnieniem kluczowych efektów uczenia się i ich przydatności dla ucznia. Egzaminy będą przeprowadzane w czasie, które uczniowie będą mogli wykonywać w domu na komputerze stacjonarnym lub laptopie bez konieczności podróżowania do centrum egzaminacyjnego. Aby pomyślnie ukończyć MBA, studenci są zobowiązani do podjęcia 120 godzin synchronicznej obecności. Pamiętaj, że synchroniczne wydarzenia obecności nie wymagają fizycznej obecności, ponieważ działają w 100% online, jednak uczniowie będą mogli wybrać, w których sesjach uczestniczą, pod warunkiem, że będą uczestniczyć co najmniej 120 godzin w trakcie ich nauki. Nauczyciel kursu sprawi, że wymagania i oceny każdego modułu staną się jasne przed rozpoczęciem. Prowadzimy również politykę zapewniającą, że praca nadesłana przez studentów jest autentyczna. Oprócz faktu, że cała praca jest często oceniana, korzystamy z ugruntowanego elektronicznego systemu monitorowania w celu sprawdzenia plagiatu. Po pomyślnym ukończeniu programu MBA, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w ceremonii ukończenia szkoły średniej na Uniwersytecie Essex w Colchester Campus.

Perspektywy rozwoju kariery

Naszym celem jest poprawa zdolności do zatrudnienia wśród naszych absolwentów, a nasz program MBA jest szczególnie ukierunkowany na poprawę kariery i rozwój. Ten kurs daje ci możliwość poprawienia twoich perspektyw zawodowych i potencjału przywództwa dzięki połączeniu specyficznych dla branży i możliwych do przeniesienia umiejętności w miejscu pracy. Kwalifikacja MBA to doskonała inwestycja w waszą przyszłość, zapewniająca podstawowe umiejętności biznesowe i zarządcze niezbędne do zarządzania i prowadzenia w dynamicznych środowiskach nowoczesnego świata biznesu.

Wymagania wstępne

1. Academic entry route Aby spełnić wymagania Academic entry route dla naszego programu MBA, musisz mieć przynajmniej następujące kwalifikacje:

  • Studia pierwszego stopnia, 2: 1 lub 2: 2 z zatwierdzonej instytucji, równoważne z dyplomem brytyjskiego honoru lub odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi.
  • Co najmniej trzyletnie, odpowiednie, zawodowe doświadczenie zawodowe.
  • Jeśli angielski nie jest twoim pierwszym językiem, IELTS (Academic) 6.5 lub równoważny z minimalnym wynikiem komponentu 6.0.
  • Jeśli nie posiadasz egzaminu IELTS lub równoważnego, wymagamy od studentów zdania bezpłatnego testu angielskiego online.

2. Ścieżka wejścia na praktykę zawodową Zdajemy sobie sprawę, że można zdobywać umiejętności na wiele różnych sposobów, a wcześniejsze osiągnięcia akademickie nie są jedynym wskaźnikiem zdolności kandydata. Dlatego jeśli nie spełnisz powyższych minimalnych standardów akademickich, możesz nadal kwalifikować się do rejestracji za pośrednictwem naszej ścieżki zgłoszenia do programu Work Experience. Jeśli jesteś kandydatem niestandardowym (który zazwyczaj jest kandydatem, który ma licencjat poniżej standardu 2: 2 lub kandydatem, który nie ma wcale dyplomu ukończenia studiów), potrzebujemy co najmniej pięcioletniego doświadczenia w zarządzaniu. Będziesz także musiał napisać esej (2000 słów), w którym przedstawisz różne sytuacje biznesowe, których doświadczyłeś i identyfikując to, czego się od nich nauczyłeś. Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją motywację do przeprowadzenia kursu, wcześniejsze doświadczenie zawodowe i inne odpowiednie kwalifikacje, które potwierdzą Twoją zdolność do pomyślnego ukończenia programu.

21-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy Jeśli zarejestrujesz się w naszym programie MBA, ale zdecydujesz, że nauka online nie jest dla Ciebie, pozwolimy ci się wycofać w ciągu 21 dni od daty rozpoczęcia podanej na liście ofert. Jeśli zapłaciłeś początkowy depozyt z góry, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Opcje płatności Nasze opłaty są takie same dla wszystkich studentów, a każdy otrzyma zniżkę w wysokości 10%, jeśli zapłaci roczne czesne lub opłatę za kurs z góry. Wielu absolwentów studiów podyplomowych, którzy są obywatelami Zjednoczonego Królestwa lub UE mieszkających w Anglii, może również ubiegać się o pożyczkę studencką zabezpieczoną przez rząd.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 30 więcej kursów w University of Essex Online »

Ostatnia aktualizacja October 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
24 miesięcy
Zaoczne
Cena
19,008 GBP
Pełna opłata za kurs
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa