Przeczytaj oficjalny opis

Zostań liderem w dzisiejszej globalnej gospodarce! Nasz program MBA koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i zarządzania uczniami - w szczególności tych, które uznają wielokulturowe wyzwania prowadzenia działalności gospodarczej w globalnej gospodarce. Nasz program opiera się na podstawach biznesowych, takich jak rachunkowość, finanse, marketing, operacje i zarządzanie zasobami ludzkimi. Studenci mają możliwość przećwiczenia tych umiejętności poprzez rzeczywiste studia przypadków, a także poprzez integrację swojej wiedzy w rzeczywistych projektach związanych z pracą. Wreszcie, nacisk na etyczne i odpowiedzialne społecznie podejmowanie decyzji pozwala uczniom zrozumieć, co trzeba zrobić, aby stać się odpowiedzialnymi liderami globalnego biznesu jutra. Program MBA CALIMT oferowany jest w 100% w trybie online, umożliwiając uczniom różnorodne geograficznie i kulturowo zajęcia.

Dlaczego CALIMT ?

  • Przystępna cena: dostępne są mniej niż 5 000 $ czesnego i plany płatności o zerowym oprocentowaniu. Absolwent bez długów!
  • Akredytacja: CALIMT jest akredytowany przez DEAC i uznawany przez amerykański Departament Edukacji .
  • Brak wyników GRE lub GMAT wymaganych do rekrutacji.
  • Język angielski - CALIMT oferuje opcje testów w języku angielskim poprzez Accuplacer.
  • Global Focus: Nasze programy są projektowane z perspektywą światopoglądową, zajmując się naszymi problemami biznesowymi, gospodarczymi i społecznymi na poziomie globalnym. Oferujemy praktyczne i rzeczywiste doświadczenia; Nasi instruktorzy są praktykami i ekspertami w swojej dziedzinie.
  • Elastyczny program nauczania: Zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów - nasz program pozwala naszym uczniom na zbilansowanie swoich studiów z rodziną i pracą.
  • Małe klasy: interakcja typu "jeden na jeden" z naszymi profesorami.

Zadzwoń do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie online MBA! 888-943-4622 lub wyślij e-mail na CALIMT admissions @ CALIMT .edu, aby rozpocząć sesję konsultacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski
CALIMT

Zobacz 1 więcej kursów w CALIMT »

Ostatnia aktualizacja September 23, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,680 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa