Filter
MBA
Bośnia i Hercegowina Tempo: Wszystkie

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Bośnia i Hercegowina kawalerów oferty.

Master of Business Administration jest programem studiów, który może pomóc studentom w doskonaleniu i urozmaiceniu swojego zestawu umiejętności. Wiele szkół oferuje programy MBA online lub w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu uczniowie, którzy są zajęci karierą i rodzinami, mogą w dalszym ciągu uczęszczać w wygodny sposób.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

W kraju najwyższy poziom edukacji jest poziom uniwersytecki. Studenci, którzy ukończą ten etap nauki są wyposażone w umiejętności, które pomogą im w obsłudze jakiejkolwiek pracy na rynku. Zawodowe umiejętności pozwalają uczniom zdobyć wiedzę techniczną na temat rozwiązywania problemów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Bośnia i Hercegowina. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Bośnia i Hercegowina tutaj.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

The University of Vitez

MBA pozwoli na zdobycie nowych umiejętności, aby rozwijać swoją karierę i zwiększyć swój potencjał zysków. Studiowanie w Internecie daje elastyczność, aby znaleźć właściw ... [+]

Przekształcić swoje myślenie, swoją karierę i swoje możliwości.

Zmienić swoje życie na zawsze ... i zrobić to wszystko online!

Dopasować elastyczny czas nauki wokół aktualnej kariery i nadal „zarobić podczas nauki”. MBA pozwoli na zdobycie nowych umiejętności, aby rozwijać swoją karierę i zwiększyć swój potencjał zysków. Studiowanie w Internecie daje elastyczność, aby znaleźć właściwą równowagę między studiów MBA i swoim życiu zawodowym i osobistym.

CIRCLE są College for International Research, konsumpcjonizmu, Leisure & Przedsiębiorczości. Współpracujemy z 80 uczelni z całego świata. Ułatwiamy studiów akademickich i debaty, który bada i analizuje zachowania konsumentów w kontekście lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym.... [-]

Bośnia i Hercegowina Bosnia and Herzegovina Online
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 3 lat
Online
Czytaj więcej po polsku