Ten program MBA jest zatwierdzony przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych dla Federalnej pomocy studenckiej Tytuł IV.

Kompetencje programowe i cele nauczania

  • Style i umiejętności przywódcze - Aby pokazać zdolność do uczenia się różnorodnych stylów przywództwa i umiejętności, aby poprowadzić różne typy obserwujących w różnych sytuacjach.
  • Komunikacja i zarządzanie zespołem - Aby wykazać zdolność do skutecznego komunikowania się w podejmowaniu decyzji, marketingu, planowania strategicznego i realizacji.
  • Wiedza o zachowaniach organizacyjnych - Aby wykazać zdolność do analizowania, planowania i ulepszania procesu organizacyjnego, który obejmuje zachowania organizacyjne.
  • Analiza, krytyczne myślenie i badania - Aby wykazać zdolność do krytycznego myślenia i analizy, badań dochodzeniowych i rozwiązywania problemów. Do analizy konkretnych problemów wykorzystywane są podejścia statystyczne.
  • Finansowanie i rachunkowość menedżerska - Aby wykazać zdolność do wyjaśniania informacji finansowych i księgowych oraz zarządzania budżetami dla solidnych długoterminowych decyzji inwestycyjnych dotyczących rozwoju organizacji.
  • Globalny rozwój i zarządzanie biznesem - Aby wykazać zdolność do uczenia się, jak skutecznie rozwijać i zarządzać złożonymi przedsiębiorstwami na całym świecie.

Kursy koncentracji i zarządzania

67064_1.jpg

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w IGlobal University »

Ten kurs jest Online
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa