MBA - przedsiębiorczość

MBA Entrepreneurship zapewnia nagrodę podyplomową z silnym naciskiem na zaawansowane perspektywy w zakresie praktyk zarządzania i przywództwa, które pomogą im kariery w biznesie i przedsiębiorczości. Program wspiera rozwój przywództwa wraz z rozwojem wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania zmianą i przewodzenia jej. Program w dalszym ciągu rozwija indywidualne przywództwo myślowe jednostki z zakresu opcjonalnych przedmiotów, które poszerzą zakres nauki w przedsiębiorczości. Będziesz rozwijać się jako lider z zaawansowaną wiedzą o organizacjach, ich zarządzaniu i zmieniającym się kontekście zewnętrznym, w którym działają zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym w kontekście stabilności, niepewności i zmian. Będziesz rozwijać się jako krytycznie świadomy uczeń, który może zidentyfikować kryteria sukcesu i ocenić wydajność organizacyjną w oparciu o te kryteria, zdobywając wiedzę i umiejętności, aby awansować w roli lidera. Business School szczyci się głębokością i praktycznym znaczeniem wiedzy dostarczanej w programach przez pracowników akademickich z praktycznym doświadczeniem, aby zapewnić, że badania są połączone z odpowiednią aplikacją w prawdziwym życiu. Program MBA Entrepreneurship wspiera menedżerów i liderów, którzy cenią sobie uczenie się przez całe życie, aby wyposażyć się w umiejętność przekształcania teorii w praktykę z krytycznej i świadomej perspektywy, aby zwiększyć efektywność pracowników i konkurencyjność organizacji. Program zapewnia intelektualne podstawy niezbędne do kariery w szybko zmieniającym się środowisku pracy, rygorystyczne podejście do samoświadomości i osobistego rozwoju poprzez zarządzanie wiedzą i coaching dla wydajności. Ponadto zdobędziesz cenne doświadczenie w badaniach w swojej specjalistycznej dziedzinie poprzez ukończenie projektu związanego z dysertacją / praktyką, a także prezentację, komunikację, pracę zespołową i umiejętności krytycznego rozwiązywania problemów. Program jest dodatkowo wzbogacony o profesjonalną akredytację, która pomoże Ci w karierze zawodowej i specjalistycznej.

Wymagania dotyczące kursu

  • Studenci z Wielkiej Brytanii: 2: 2 lub więcej z brytyjskiego stopnia licencjata lub równoważne kwalifikacje. Studenci muszą również posiadać minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe.
  • Studenci zagraniczni: poziom znajomości języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.5 lub wyższy i minimum 5,5 w każdym ze składników.

Trwanie

1 rok w pełnym wymiarze godzin, 2 lata w niepełnym wymiarze godzin

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w The University of Law Business School Online »

Ostatnia aktualizacja December 7, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,300 GBP
Styczeń 2019: 10 000 £ Wrzesień 2019: 10 300 £
Wg lokalizacji
Wg daty